Lista motywów dla strony osobistej na WordPress

Poszukujesz informacji o tworzeniu stron internetowych przez Google? Na pewno trafiłeś na temat o „Personal brandingu” czyli marce osobistej. Ostatnio pojawiło się sporo tego typu wpisów i jeszcze więcej firm oraz speców od marki osobistej. Proponują internautom zadbać o swój wizerunek w sieci: zmienić obraz, tworzyć odpowiedni zawartości, stworzyć stronę prywatną itd. Ale te usługi często są drogie. Więc nie każdy może sobie na nie pozwolić.

Jednak mamy dla Ciebie alternatywne rozwiązanie. Możesz skorzystać z gotowych szat graficznych WordPress i samodzielnie stworzyć stronę. Naprawdę! Obecne templatki mają tyle gotowych narzędzi, że możesz ruszyć ze stroną nawet bez posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej. Wystarczy zainstalować WordPress, ustawić motyw i dostosować go do własnych potrzeb… Masz do tego gotowe układy dla strony głównej, podstron, wizualny kreator i szereg widgetów do umieszczenia różnych typów zawartości na stronie.

Gdzie szukać dobre templatki dla WordPress? W rozdziału „Blogowanie i eBiznes” znajdziesz sporo motywów do tworzenia różnych typów stron, w tym dla strony osobistej. Jednak rynek projektowania webowego szybko się zmienia. Dlatego postanowiliśmy przygotować nową listę z templatkami dla CV, strony fotografa, dewelopera, repetytora itd. To są najnowsze szaty graficzne ze strony TemplateMonster – najstarszego i jednego z największych marketplace z gotowymi produktami cyfrowymi.

Poniższe motywy WordPress mają poprawny kod, są responsywne i kompatybilne z przeglądarkami internetowymi. Oprócz tego posiadają szereg rozszerzeń, które pomogą Ci stworzyć profesjonalną stronę bez instalacji cudzych wtyczek. Oczywiście templatki są kompatybilne z nimi.

Więcej informacji o motywach znajdziesz w opisach poniżej.

Camila Adams

Proste i wygodne rozwiązanie do stworzenia portfolio fotografa oraz strony dla modelki. Projekt templatki został wykonany w czarno-białych kolorach. To pozwala skupić uwagę odwiedzających na kolorowych fotografiach z galerii. Strona posiada ciekawe gotowe widgety do dodania różnych zawartości na stronę. Ustawić układy i widgety można za pomocą Elementora.

Motyw Camila Adams posiada rozszerzenia, w tym galerię, opcje mediów społecznościowych, formularz kontaktowy. Do niego został dodany Elementor, który posiada wtyczki JetElements, JetThemeCore, JetMenu i JetBlocks. Dzięki temu masz szereg dodatkowych widgetów do edycji strony w trybie wizualnym. Templatka wspiera fonty Google i technologię Retina. Ma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Jhon Doe

Za pomocą tego motywu możesz stworzyć rozbudowane CV oraz stronę osobistą. Projekt templatki świetnie nadaje się dla deweloperów stron. Możesz jednak dopasować go do innych tematów niszowych. Motyw zawiera gotowe układy dla nagłówku i stopki oraz rozszerzone opcje personalizacji. To wszystko pomoże Ci szybko spersonalizować templatkę.

Motyw zawiera rozwijane menu, galerię, projekty i usługi, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Możesz korzystać z Elementora i dodatkowych wtyczek do niego. Templatka również wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce i inne popularne wtyczki dla WordPress. Dodatkowo możesz podłączyć fonty Google, aby wyróżnić zawartości treściowe na stronie.

ZOBACZ>>>

BusUp

Ten motyw przypadnie do gustu trenerom osobistym. Ma elegancki projekt i posiada szereg wygodnych narzędzi do oferowania usług w internecie. Do zalet projektu można dodać duże obrazy, w tym foto trenera na stronie głównej, duże typografie i jeszcze ciekawsze efekty animacyjne. Te efekty dodają dynamiczności stronie, ale nie przeciążają jej. Dlatego witryna będzie miała dobre wyniki w testach PageSpeed Insights i GTmetrix.

Do motywu były włączone wszystkie kluczowe rozszerzania, w tym MegaMenu, projekty i usługi, galeria, suwak, opinie klientów itd. Także możesz używać Elementor i wtyczki Jet do niego. Wśród nich warto wyróżnić JetTricks, JetTabs, JetThemeCore oraz JetMenu. Motyw jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych.

ZOBACZ>>>

Jacob Black

Ten motyw świetnie nadaje się do stworzenia strony muzyka lub zespołu muzycznego. Na stronę główną możesz załadować wideo z koncertu oraz zrobić statyczny obraz z wydarzenia. Pozostałe informacje możesz umieścić na podstronach. Internauci znajdą jeza pomocą menu. Jeśli masz pomysł na inny projekt dla strony głównej, możesz go zrealizować dzięki Elementorowi.

Oprócz Elementora, motyw Jacob Black posiada rozwijane menu, projekty i usługi, galerię, opcje mediów społecznościowych itd. A jeśli wyniknie potrzeba dodania innych opcji, możesz skorzystać z popularnych wtyczek. Templatka będzie poprawnie działać z nimi. Oprócz tego  ma czysty kod, który został zaprojektowany w zgodzie ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Jane Watson

Rozbudowany motyw do tworzenia CV w postaci strony internetowej. Jego projekt jest biało – czarny. To pozwala skupić uwagę na zawartości i kolorowych obrazkach. Także warto wspomnieć o efektach animacyjnych. Dzięki nim strona wygląda stylowo i młodzieżowo. Przy tym efekty animacyjne i obrazy nie przeciążają strony.

Ten motyw posiada Elementor i dodatkowe rozszerzenia do niego od zespołu ZEMEZ. To są JetThemeCore, JetTricks, JetBlocks, JetElements, JetBlog i JetTabs. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Do zalet można zaliczyć również responsywność i kompatybilność z przeglądarkami internetowymi. Więc Twoje CV będzie poprawie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych.

ZOBACZ>>>

 

MxTonz

 

Jeszcze jedna ciekawa strona dla muzyka i DJ-a. Ma stylowy układ dla strony głównej, gotowe projekty dla elementów witryny i rozszerzone opcje personalizacji. Możesz skorzystać z dostępnych widgetów i dodać różne typy zawartości na stronę. Templatka posiada WPBackery PageBuilder. Za jego pomocą możesz szybko zarządzać elementami na stronie.

Do templatki zostały włączone Revolution Slider, WPBackery, Contact Form 7, MailChimp, MegaMenu, projekty i usługi itd. Szablon również wspiera WPML, YoastSEO, WooCommerce i inne popularne wtyczki z repozytorium WordPress. On także wspiera fonty Google i technologię Retina. Templatka jest całkiem responsywna i przyjazna SEO.

ZOBACZ>>>

 

 

Spektive

Uniwersalny motyw do tworzenia różnego typu stron, w tym osobistych. Templatka ma kreatywny projekt, który łącze jaskrawe kolory, ciekawe efekty animacyjne i duże typografie. Do zalet projektu można dodać wygodną nawigację. Dostać się do interesujących tematów można za pomocą rozwijanego menu oraz widgetów na stronie głównej.

Motyw Spektive posiada rozwijane menu, dynamiczny suwak, projekty i usługi, opinie klientów, galerie, opcje mediów społecznościowych itd. Do użytku dostępne są Elementor i wtyczki rozszerzające go: JetThemeCore, JetTricks, JetBlocks, JetElements, JetBlog i JetTabs. Kod motywu został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami Google. Dlatego nie musisz dostosowywać strony do wymagań SEO.

ZOBACZ>>>

 

Yoha

Yoha to rozbudowany motyw dla fotografów. Templatka ma nie tylko stylowy projekt, lecz także posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do prezentacji prac fotografa w sieci. Zarządzać wyglądem strony można za pomocą dodatkowych opcji personalizacji. Umieszczone są w odpowiedniej sekcji panelu administracyjnego. Możesz także użyć Elementor i zarządzać sekcjami za pomocą metody „Przeciągnij i Upuść”.

Oprócz galerii do motywu były dodane rozwijane menu, projekty i usługi, opinie klientów. Możesz podłączyć Yoast SEO, WPML, MailChimp i inne wtyczki ze strony wordpress.org. One są wspierane przez ten motyw. Do templatki były dodane JetElements, JetDataImporter, JetThemeCore, JetTricks, JetBlocks oraz JetPluginWizard. Te wtyczki rozszerzają możliwości Elementora i pozwalają Ci tworzyć unikatowe strony w trybie wizualnym.

ZOBACZ>>>

Devling

Kolejny stylowy motyw do tworzenia CV oraz strony personalnej. Debling ma jasny projekt, który łączy jaskrawe elementy graficzne i ciekawe efekty animacyjne. Na stronie głównej znajdują się wszystkie informacje o właścicielu strony. Można stamtąd przejść na blog, do galerii oraz innej strony dodatkowej. Zarządzać obecnymi oraz tworzyć nowe strony możesz za pomocą Elementora. Dodatkowo masz obrazy komercyjne, które umieszczone są w paczce z templatką.

Motyw Devling zawiera rozwija menu, usługi i projekty, formularz kontaktowy i formularz zapisywania na newsletter, opcje mediów społecznościowych itd. Możliwości Elementora zostały rozszerzone za pomocą szeregu wtyczek od ZEMEZ. Wśród nich można wyróżnić JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetTabs oraz JetTricks. Templatka jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami internetowymi.

ZOBACZ>>>

Richard Dream

Podany motyw idealnie nadaje się do tworzenia strony z podcastami. Jednak możecie stosować go i do innych typów stron osobistych. Templatka posiada również kilka układów dla podstron i elementów witryny, ciekawe wtyczki i widgety. W paczce z motywem znajdziesz obrazy komercyjne i pliki PSD. Dzięki nim możesz dopasować wygląd templatki do własnych potrzeb.

Do motywu były włączone MegaMenu, projekty i usługi, opcje mediów społecznościowych, formularz zapisywania na newsletter i formularz kontaktowy. Templatka zawiera Elementor i szereg dodatkowych wtyczek do niego od zespołu ZEMEZ. Ten motyw wspiera WPML, Yoast SEO, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Dlatego możesz szybko dodać brakujące opcje do swojej strony.

ZOBACZ>>>

Autor: Janusz Kamiński

Leave a Reply

%d bloggers like this: