Luminar AI

Luminar AI  to pierwszy edytor obrazów w pełni oparty na sztucznej inteligencji. Oznacza to, że w prosty sposób i szybko możesz edytować zrobione zdjęcia.

Program automatyzuje cały proces edycji zdjęć i upraszcza go, ale wszystko co będzie wykonane przez sztuczną inteligencję, możesz kontrolować.

Zobacz jak działa Luminar AI>>>

 

Kilka z funkcji Luminara AI

– możesz wstawić dowolne niebo, pogodę,

– możesz wybierać wśród nowoczesnych szablonów i jednym kliknięciem nakładać na zdjęcia różne style albo na ich podstawie tworzyć własne

– wyszczuplanie ciała albo dodawanie wagi

– podkreślanie piękna oczu

– poprawianie twarzy, uwydatnianie ust, usuwanie cieni, wybielanie zębów

– usuwanie przebarwień skóry

– wprowadzania za pomocą suwaka naturalnego oświetlenia i realistycznych kolorów

– wyróżnianie osoby na zdjęciu i efekt bokeh

– narzędzia do fotografii krajobrazowej, które uratują i upięknią każde zdjęcie

– bardzo łatwe dodawanie realistycznych efektów atmosferycznych: mgła, mgła, zamglenie, para, mżawka

– uwydatnianie szczegółów, dodawanie głębi i wyrazistości we właściwych miejscach,

– zmienianie w kilka sekund nieba – reszta zdjęcia automatycznie dostosuje się do nowego klimatu

– poprawianie kolorów

– precyzyjne i łatwe kontrolowanie kontrastu,  światła, półcieni i cieni

– zmienianie kolorów

– doskonała kompozycja  – automatyczne uzyskiwanie pionów na zdjęciu i stosowanie zasady złotego podziału.

Oprócz wymienionych funkcji, Luminar AI posiada narzędzia takie, jakie mają najnowocześniejsze edytory zdjęć.

Wszystko to bez ręcznych czasochłonnych ustawień, bez maskowania, bez nakładania warstw i innych żmudnych zadań znanych z tradycyjnych edytorów zdjęć.

Luminar AI to narzędzie, dzięki któremu uzyskuje się profesjonalne efekty w edycji zdjęć, ale dzięki sztucznej inteligencji, automatyzacji, wszystko bardzo szybko i prosto – nie trzeba uczyć się obsługi programu!

Wszystkie dostępne opcje możesz regulować dzięki suwakom. Algorytmy robią robotę za Ciebie, ale cały czas masz nad tym całkowitą kontrolę.

System rozpoznaje obraz i robi to, nad czym człowiek spędziłby mnóstwo czasu. Program jest dla wszystkich zajmujących się amatorsko lub profesjonalnie obróbką zdjęć. Szczególnie ucieszą się z niego tego osoby, które nie chcą uczyć się obsługi skomplikowanych programów typu Lightroom czy Photoshop.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Więcej informacji o programie Luminar AI i program znajdziesz tutaj>>>

 

Aktualizacje:

  • W zależności od obrazu LuminarAI może zaproponować szablon, który będzie działał najlepiej. Na przykład, jeśli masz osobę na swoim zdjęciu, zasugeruje szablony, które najlepiej nadają się do portretów lub zdjęć grupowych. Jeśli masz zdjęcie swojego zwierzaka, zasugeruje on szablon najlepiej dostosowany do zwierząt lub dzikiej przyrody. A w przypadku krajobrazów otrzymasz świetne zalecenie szablonu, które pomaga ujawnić wszystkie szczegóły sceny.
  • Narzędzia takie jak Accent AI pomagają uzyskać idealną ekspozycję za pomocą jednego suwaka zamiast wielu, bez konieczności zaznaczania, warstw czy masek. Skin AI pomaga uzyskać idealną skórę na portrecie bez poświęcania 15-30 minut na retusz.
  • AtmosphereAI Sercem tego narzędzia jest technologia rekonstrukcji scen 3D. Każdy obraz jest analizowany i tworzona jest szczegółowa mapa głębi. Efekt ten jest podobny do tego, co nowoczesny smartfon może zrobić z dwoma obiektywami, wykorzystując efekt paralaksy, ale w tym przypadku AI Lab firmy Skylum pracowało przez ponad rok, aby dokładnie stworzyć mapę głębi z obrazów 2D, trenując złożoną sieć neuronową. Możesz oczywiście połączyć działanie  AtmosphereAI z innymi narzędziami sztucznej inteligencji.
  • BodyAI to kolejny dodatek do rosnącego zestawu narzędzi AI. Pozwala nadać ciałom lżejszy wygląd lub w razie potrzeby dodać wagi. Działa na portretach całego ciała pod każdym kątem, w tym w pozycji siedzącej, odwróconej na bok, a nawet leżącej.
  • Dzięki IrisAI możesz łatwo zmienić kolor oczu, dodać definicję, a nawet przejść do kreatywnej interpretacji. Opierając się na solidnym fundamencie sztucznej inteligencji, IrisAI rozpoznaje twarze skierowane prosto, na boki lub nawet wtedy, gdy jedno z oczu jest zamknięte lub zasłonięte.
  • BodyAI i IrisAI dołączają do innych przełomowych narzędzi AI w LuminarAI, w tym SkinAI do perfekcyjnego retuszowania skóry oraz FaceAI, który pomaga usuwać cienie pod oczami, powiększać oczy, poprawiać brwi oraz dodawać kolor i definicję ust. Wszystko bez skomplikowanych technik, dziesiątek warstw i godzin żmudnej pracy.
  • AI Assistance, kolejny dodatek do rosnącego zestawu narzędzi AI w Luminar pomaga przyspieszyć proces edycji zdjęć. Rozpoczynając od podstaw – wykrywanie ludzi, zwierząt i obiektów – AI Assistance określa następnie gatunek obrazu (portret, krajobraz, moda itp.). Może nawet określić paletę kolorów całego obrazu lub jego poszczególnych części. Następnie przechodzi przez wszystkie wbudowane szablony Luminara i poleca najlepsze.
  • W LuminarAI będziesz mógł automatycznie odbijać niebo w wodzie na swojej scenie, bez żadnej ręcznej pracy. Koniec z powielaniem sceny, odwracaniem jej i nakładaniem maskowania, aby wyglądała realistycznie. LuminarAI wykona za Ciebie całą ciężką pracę. Podobnie jak Twoje główne niebo, odbite niebo dostosuje się do regulacji ponownego oświetlenia i zostanie po mistrzowsku rozmyte na scenie bez żadnej ręcznej pracy. Oczywiście nadal możesz dostosować poziom odbicia, a nawet wprowadzić fale wody, aby pokazać jakiś ruch.

Testuj Luminar AI >>>

Leave a Reply

%d bloggers like this: