Magix Music Maker Program do tworzenia muzyki

Magix Music Maker to program do tworzenia muzyki przede wszystkim, choć nie tylko, dla osób, które dopiero zaczynają tworzyć muzykę za pomocą programów DAW –  Digital Audio Workstation.

Music Maker to program, który zawiera zarówno gotowe bity, melodie i wokale, które łącząc w pętle stworzą utwór, piosenkę, jak i instrumenty i efekty, dzięki którym można stworzyć własną muzykę od podstaw. Można również nagrywać żywe instrumenty, a następnie dokonać edycji audio.

MAGIX Music Maker
Więcej informacji

Piosenkę można stworzyć w 3 prostych krokach. Wybierasz szablony piosenek, gotowe pętle muzyczne, uzupełniasz o instrumenty i efekty, możesz coś dograć albo dośpiewać i piosenka gotowa.

W Music Maker Tysiące możesz użyć tysięcy pętli i próbek dostępnych w prosty sposób za pomocą opcji Przeciągnij & Upuść. Wszystkie pętle automatycznie dostosowują się do tonacji Twojego utworu.

Masz również do dyspozycji elektroniczne instrumenty. Wystarczy podłączyć klawiaturę sterującą MIDI i nagrać własne melodie, beaty, podkłady. Można także oczywiście nagrywać wokal i dokonać jego edycji.

MAGIX Music Maker
Więcej informacji

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Music Maker to także zestaw efektów do miksu i masteringu, który zadowoli także osoby już bardziej doświadczone w tworzeniu muzyki:

– darmowe efekty dźwiękowe

– bezpłatny wzmacniacz gitarowy

– Auto Mastering

– Mastering Suite

Profesjonalne narzędzia do edycji dźwięku:

– eFX Gate

– eFX Compressor

– eFX Tremolo Pan

– eFX DeEsser

– eFX Tubestage

– eFX Limiter

– eFX Reverb

– Vintage FX Corvex

– Orange Vocoder ME

– AM|MUNITION

– coreFX VolumeFormer

– Song Maker z wbudowaną technologią KI

MAGIX Music Maker
Więcej informacji

Szybko, łatwo i bez znajomości teorii muzyki i nut dzięki Magix Music Maker stworzysz piosenki, utwory instrumentalne w różnych stylach. Obsługa programu jest bardzo prosta, dodatkowo można obejrzeć filmy instruktażowe, zainspirować się innymi twórcami.

Można wybrać różne wersje Music Makera, mniej lub bardziej rozbudowane.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *