Metoda małych kroków

Metoda małych kroków w programach partnerskich i ebiznesie polega na tym samym, co w każdej innej działalności.

Są to małe działania, prowadzące do dużych efektów.

To co robisz, możesz nie przynosić efektów w krótkim okresie czasu, może Ci się wydawać, że nic z tego nie będzie. Robisz coś, ale pieniędzy z tego nie masz. I już chciałbyś się poddać, ale… przypominasz sobie, że istnieje metoda małych kroków!

W dłuższym okresie czasu zaczynasz zauważać, że jednak coś się zmienia, że zaczynasz zarabiać. Najpierw jakieś niewielkie prowizje od czasu do czasu.

Potem prowizje pojawiają się coraz częściej. Jeden program partnerski, drugi, widzisz, że z Twoich dotąd przypadkowych prowizji robi się taki niewielki strumyczek comiesięcznych dochodów. Najpierw codziennie sprawdzasz stan konta w każdym programie, potem zaczynasz o tym zapominać. I pewnego dnia odkrywasz, że w jakimś biznesie masz spore pieniądze do odebrania, ale jakoś o nich nie wiedziałeś. Takie sytuacje się zdarzają…

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

I cały czas się uczysz, podpatrujesz innych. Pewnego dnia stwierdzasz, że masz dochód pasywny, bo od jakiegoś czasu nie miałeś czasu na żadne działania, a zarabiałeś… Efekty przynoszą wcześniejsze działania i potęga internetu.

A jak dość do takiego etapu?

Nie denerwować się, gdy coś nie wychodzi, uczyć się na błędach innych osób i własnych, być cierpliwym i pamiętać o metodzie małych kroków.

Mogą Cię denerwować historie osób, które zrobiły wielki biznes w ciągu kilku tygodni, ale większość osób szło do tego etapami, które opisałem wyżej.

Daj sobie szansę, nie spiesz się, bo często pośpiech to zły doradca. A nie chciałbyś stracić swojej życiowej szansy z powodu własnej niecierpliwości, prawda?

Spróbuj tego, bez żadnych zobowiązań:

Program Partnerski Sensownie.pl

 

One Comment

  1. Sylwek Nalepa

    Metoda małych kroków to podstawa, a w połączeniu z dobrym planem wyprzadzającym przynosi bardzo dobre efekty. Życzę wszystkim cierpliwość i wytrwałości w dążeniu do celu.
    pozdrawiam

Leave a Reply

%d bloggers like this: