Najlepsze motywy WordPress dla osób oferujących usługi w internecie

Najlepsze motywy WordPress dla osób oferujących usługi w internecie

Od dawna oferujesz usługi dla swoich klientów, ale jeszcze nie masz strony internetowej? W tym przypadku nie istniejesz dla tysiący internautów, którzy poszukują specjalistów tylko i wyłącznie w sieci. Według badania organizacji Gemius/PBI w kwietniu z internetu korzystało 28,2 mln Polaków (13,9 mln kobiet oraz 14,3 mln mężczyzn). A teraz policz sobie, ilu z tych internautów może zostać Twoimi potencjalnymi klientami. Dużo ich, prawda? 🙂

W końcu zdecydowałeś ruszyć ze stroną internetową? Wtedy poniższe motywy dla WordPress będą Ci pomocne. Wybraliśmy tematyczne projekty na stronie TemplateMonster, które dotyczą popularnych usług. Oprócz tego motywy posiadają rozszerzone opcje personalizacji oraz obrazy komercyjne i/lub pliki PSD. Dodatkowo templatki mają wizualny kreator stron na pokładzie. Z jego pomocą możesz łatwo tworzyć nowe i zarządzać elementami na już istniejących stronach według metody „Przeciągnij i Upuść”. To wszystko znacznie uprości personalizację witryny i jej dopasowanie do potrzeb projektu.

Każdy motyw posiada dodatkowe wtyczki i widgety, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić usługi w internecie. Także możesz skorzystać z WPML, Yoast SEO, WooCommerce, Mail Chimp i innych popularnych wtyczek dla WordPress. Motywy są kompatybilne z nimi.

Po zakupie templatki możesz korzystać z dożywotnego wsparcia technicznego i liczyć na darmowe aktualizacje produktów. Specjaliści TemplateMonster marketplace dostępni są 24/7 i z chęcią pomogą Ci rozwiązać ewentualny problem.

Zapraszamy do przejrzenia wybranych motywów.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

 

Education

Jeśli pracujesz w dziedzinie edukacyjnej i prowadzisz szkolenia dla uczniów lub studentów, ten motyw będzie dla Ciebie. Ma atrakcyjny projekt, w którym połączone są duże obrazy i typografie. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości. Także warto zobaczyć ciekawe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie.

Do templatki zostały dodane rozwijane menu, suwak, galeria, licznik umiejętności, opinie klientów, popup, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw także wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Jego kod został zaprojekowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Bonnez

Ten motyw jest poświęcony usługom kosmetycznym. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach, zawiera duże obrazy tematyczne i wygodne widgety nawigacyjne. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe elementy oraz zmienić ich układ, możesz skorzystać z Elementora oraz rozbudowanych opcji personalizacji. Templatka także posiada komercyjne obrazy, które możesz stosować na stronie bez żadnych ograniczeń.

Motyw posiada MegaMenu, galerię, projekty i usługi, formularz kontaktowy, popup itd. Także do niego był włączony Elementor i wtyczka JetElements, która dodaje szereg ciekawych widgetów do popularnego kreatora storn. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. On jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Calio

Za pomocą tego motywu możesz stworzysz świetną witrynę na temat psychoterapii. Na stronie głównej umieszczone są najważniejsze informacje o psychologu, usługach i treningach. Osoby odwiedzające mogą także zapoznać się z opiniami klientów i przejść do wpisów tematycznych na blogu. Do innych zalet projektu warto zaliczyć wygodną nawigację i obecność danych kontaktowych na stronie głównej.

Do motywu Calio były dodane Elementor i wtyczki JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore do niego. Oprócz tego możesz skorzystać z MegaMenu, galerii, mediateki, opinii klientów, opcji mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera popularne wtyczki dla WordPress. Dlatego możesz szybko dodać brakujące opcje na stronę internetową.

ZOBACZ>>>

 

Financial Bureau

Poszukujesz motywu na temat finansowy? Ten szablon jest dla Ciebie. Jego projekt został wykonany w kłaczystych biało-czarnych kolorach z dodaniem fioletowej barwy. Takie podejście pozwala skupić uwagę odwiedzających na jaskrawych obrazach i zawartości tekstowej. Warto także zauważyć efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie www.

Motyw Financial Bureau zawiera MegaMenu, suwak, galerię, mediatekę, opinie klientów, licznik umiejętności, formularz zapisywania na newsletter. Także możesz skorzystać z Elementora i dodatkowych wtyczek do niego: JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore. Motyw również jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Respes

Oferujesz negocjacje, usługi prawne i jurystyczne? Za pomocą tego motywu możesz w najlepszy sposób powiedzieć o sobie w internecie. Masz do tego nie tylko elegancki projekt, lecz także wygodne wtyczki i widgety na pokładzie. Oprócz tego możesz skorzystać z rozszerzonych opcji personalizacji, aby dopasować wygląd strony do potrzeb projektu.

Motyw Respes zawiera rozwijane menu, galerię, licznik umiejętności, opinie klientów, newsletter i popup. Dodatkowo masz wizualny kreator Elementor, który pozwala Ci szybko tworzyć unikatowe strony w trybie wizualnym. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe funkcje, możesz skorzystać z popularnych wtyczek z repozytorium WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

ZOBACZ>>>

 

Wedding

Jak mogłeś zrozumieć z nazwy, podany motyw jest poświęcony tematu ślubnemu. Główny nacisk w jego projekcie został położony na jasne kolory, duże typografie i jakościowe obrazy. Chociaż możesz łatwo zmienić standardowy schemat kolorów. Masz do tego rozbudowane opcje zarządzania wyglądem, które umieszczone są w sekcji „Personalizacja”.

Podany motyw zawiera rozwijane menu, suwak, galerię, opinie klientów, newsletter i popup. Do templatki został dodany ELementor i popularne wtyczki rozszerzające jego możliwości. To są JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetThemeCore. Motyw także wspiera fonty webowe Google i rechnologię Retina. Ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Liform

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesną stronę dla trenera sportowego. Templatka ma charakterystyczny projekt, który można zmodyfikować za pomocą opcji personalizacji. Pomogą w tym również pliki PSD i obrazy komercyjne. One znajdują się w paczce z motywem. Możesz także skorzystać z Elementora do tworzenia własnych unikatowych stron.

Motyw zawiera wszystkie niezbędne rozszerzenia w środku. Wśród nich można wyróżnić MegaMenu, galerię, mapę Google, formularz kontaktowy, popup oraz opcje mediów społecznościowych. Templatka także wspiera 900+ fontów Google. Dzięki nim możesz wyróżnić zawartości tekstowe na stronie. Motyw również ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Worly

Jeśli zajmujesz się fotografowaniem, na pewno musisz zwrócić uwagę na podany motyw. Ma ciekawy projekt strony głównej i rozbudowaną galerię. Za pomocą tej ostatniej możesz tworzyć różne zbiory zdjęć i w najlepszy sposób je prezentować. Oprócz tego masz dodatkowe widgety, które pozwalają dodać różne informacje na stronę główną.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.1. To pozwala Wam korzystać z MegaMenu, projektów i usług, zespołu użytkowników, newslettera i popupu. Do użytku także jest dostępny Elementor i wyczka JetElements, która rozszerza możliwości wizualnego kreatora.

ZOBACZ>>>

 

Nutritia

Ten motyw jest poświęcony odżywieniu i przyda się na przykład specjalistom od diet. Jego projekt został wykonany w charakterystycznych dla branży białych, zielonych i pomarańczowych kolorach. Do innych zalet projektu można dopisać duże obrazy i typografie oraz proste efekty animacyjne. Także możesz szybko wprowadzić zmiany na stronę za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji.

Motyw Nutritia opiera się o Unyson framework. Dzięki temu można korzystać z rozwijanego menu, opinii klientów, galerii, managera rezerwacji, formularza zapisywania na newsletter i formularza kontaktowego. Templatka także wspiera fonty webowe Google. Ma również ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

ZOBACZ>>>

 

Namaste

Za pomocą tego motywu można stworzyć świetną stronę dla trenera jogi. Templatka ma charakterystyczny temat, który został wykonany w jasnych kolorach. Udane połączenie kolorów razem z dużymi obrazami i typografiami, pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony. Zarządzać kolorami oraz elementami na stronie można za pomocą opcji personalizacji oraz Elementora.

Oprócz Elementora do templatki zostały dodane MegaMenu, galeria i mediateka, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych. Także możesz dodać brakujących opcje używając popularne wtyczki dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Templatka także jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami www.

ZOBACZ>>>

 

A jeśli będziesz potrzebował motyw dla innego celu, w tym do zakładania blogu, możesz znaleźć odpowiednią templatkę w rozdziału „Blogowanie i biznes”. Zebraliśmy ciekawe zestawy szat graficznych dla WordPress. Zapraszamy!

Leave a Reply

%d bloggers like this: