Narzędzie niezbędne do skutecznego działania w programach partnerskich

Narzędzie niezbędne do skutecznego działania w programach partnerskich? Wiele osób pewnie odpowiedziałoby: autoresponder, blog i padłyby jeszcze inne odpowiedzi. I oczywiście to wszystko prawda, ale chcę napisać o jednym, pewnie dla Ciebie zaskakującym.

Gdy zaczynałem swoje działania w programach partnerskich, gdzieś znalazłem informację, że potrzebne mi będzie to narzędzie i była to jedna z najlepszych rad, jakie wtedy znalazłem. Bez tego moja praca nie byłaby tak sprawna i szybka.

Narzędziem, które jest Ci niezbędne, aby skutecznie działać w programach partnerskich jest…

tabelka!

Tak, tabela zrobiona w Wordzie albo Excelu! Gdy działasz w kilku czy kilkunastu programach partnerskich, gdy masz kilka czy kilkanaście blogów, to tabelka niesamowicie ułatwi Ci życie. Przyznaj się ile razy po raz któryś zastanawiałeś się jaki masz login, hasło albo jak się tworzy link partnerski w konkretnym programie? W moim programie partnerskim często dostaję maila z pytaniami o te sprawy. A wystarczy przy zapisywaniu się do programu partnerskiego stworzyć tabelę i wpisać do niej te wszystkie dane, aby potem ich już nie szukać.

Jak ma wyglądać taki niezbędnik partnera?

Tabela może mieć oczywiście różne kolumny, ale na własne potrzeby możesz rozważyć zrobienie następujących:

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

– program, nazwa programu,

– link do logowania, do panelu partnera,

– login,

– hasło,

– link partnerski, sposób tworzenia linku, moje ID w programie,

– link do drugiego poziomu,

– prowizje, wysokość prowizji.

To tylko propozycje. Stwórz tabelę, po pewnym czasie zobacz czy jakieś kolumny są niepotrzebne, a może jakieś informacje trzeba dodać.

Gwarantuję, że Twoja codzienna praca, dzięki takiemu niezbyt efektownemu, ale za to bardzo efektywnemu, prostemu narzędziu, będzie szybsza, sprawniejsza, a Ty unikniesz wielu stresujących sytuacji!

Obejrzyj sobie te programy partnerskie, a potem wpisz je do tabelki:

Program Partnerski Sensownie.pl

 

4 Comments

 1. Hubert Oleszczuk

  Porada przydatna gdy się działa w wielu programach partnerskich. Na początek jednak najlepiej skupić się na jednym, dwóch programach a wtedy raczej nie ma problemów z zapamiętaniem tych danych.
  Mimo to, jeżeli w przyszłości planuję się działać w wielu programach to dobrze myśleć o tym od początku i już zacząć tworzyć taką tabelkę.

  1. 147992

   Zgadza się! Jak jeszcze dochodzi do tego kilka blogów, to biorąc pod uwagę, że każde logowanie to inne hasło – można się pogubić! Pozdrawiam!

  2. Przemysław

   Jestem początkującym więc się przyda 🙂

   1. Przemysław Pufal

    E, no już nie bądź taki skromny! Początkujący…

Leave a Reply

%d bloggers like this: