Oddaj fartucha!

Oddaj fartucha, to słynne hasło, które wypowiada Michel Moran w programie „MasterChef”.

Dlaczego piszę o tym programie? Do niego zgłaszają się dwie kategorie uczestników. Pierwsza to ludzie, którzy gotowaniem albo zajmują się od wielu lat i w końcu chcą zaistnieć na tym rynku dzięki sławie jaką daje telewizja. Druga grupa to osoby, które gotowaniem zajmują się hobbistycznie, ale chciałyby uczynić ze swojej pasji również źródło utrzymania.

I to ta druga grupa powinna Cię zainteresować. Wśród nich niektórzy dopiero szukają swojej drogi, ale inni rzucają dotychczasowe zawodowe życie, aby realizować się za pomocą garnków i chochli. U nich warta docenienia jest determinacja z jaką walczą o swoje, żar w oczach, który potwierdza, że w końcu robią to, co lubią a nawet kochają i odwaga, z jaką zmieniają swoje życie!

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Można się śmiać z tego typu programów, można twierdzić, że to tylko rozrywka, ale gdy przyjrzeć się uczestnikom, to widać, że nie dla wszystkich jest to zabawa.

Obejrzyj sobie choć jeden odcinek tego lub podobnego programu i pomyśl ile w Tobie jest determinacji, żaru i odwagi, aby zmienić własne życie.

 

 zarejestruj się tutaj:

Program Partnerski Sensownie.pl

 

One Comment

  1. meskalino

    Ten gość jest niezły, a jakie oryginały się zgłaszają do tego programu! Hu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *