Platynowy Program Partnerski – Złote Myśli

Złote Myśli zmieniły swój program partnerski. 

Teraz mamy nową odsłonę ich programu, któremu nadali nazwę Platynowy Program Partnerski.

Złote Myśli to wydawnictwo i sklep internetowy oferujące ebooki, książki, audiobooki a teraz również inne produkty, typu kursy, szkolenia, gry.

Ponad 400 produktów daje Ci szansę na znalezienie takich, które tematycznie będą pasować do Twojej strony czy bloga, zainteresowań Twoich czytelników czy odbiorców Twoich postów w mediach społecznościowych lub mailingu.

Zobacz produkty>>>  

Rejestracja

Rejestracja jest bardzo prosta, podajesz tylko podstawowe dane. Zobacz>>>

Rejestracja i uczestnictwo w Programie Partnerskim jest bezpłatne.

Prowizje w Platynowym Programie Partnerskim

W tym programie są dwa rodzaje prowizji – I-go i II-go poziomu.

Prowizje te zależą od rodzaju produktu i wynoszą:

Rodzaj produktuWysokość prowizji
Ebook40%
Książka40%
Audiobook do pobrania40%
Audiobook na CD40%
Kursy, VOD i inne produkty elektroniczne20%
Szkolenia, DVD i inne produkty fizyczne10%

  

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Prowizje 2. poziomu liczone są od kwot prowizji 1. poziomu. Prowizja ta przyznawana jest od zarobków Partnera, który działa w Programie Partnerskim z polecenia innego Partnera. Prowizja ta wynosi zawsze 10%.

Panel partnera

Panel programu jest bardzo rozbudowany, ale na szczęście jest również przejrzysty i łatwo z niego korzystać.

Menu:

Start – najnowsze zmiany, informacje a także stan Twojego konta, czyli ile zarobiłeś, również 10 najlepszych partnerów – wysokość ich prowizji.

Wiedza – czyli informacje jak zacząć zarabianie, sprawy techniczne, marketing, odpowiedzi na różne pytania. Ten dział pomoże Ci działać nie tylko w tym programie, ale również w innych, ponieważ te porady można wykorzystać w każdym innym programie partnerskim.

Twoje narzędzia – tutaj masz gotowe linki do wszystkich produktów a także ich okładki. Nie musisz tworzyć linków samodzielnie. Tutaj również masz widgety do promowania Złotych Myśli.

Twoje statystyki – możesz segregować statystyki wejść i sprzedaży według produktów lub czasu.

Zarobki i wypłaty – czyli historia zarobków, historia wypłat i wysokość aktualnych środków do wypłaty

Wszystkie kwestie organizacyjne, techniczne, finansowe są podane w panelu. Nie musisz ich nigdzie szukać a w razie czego jest również formularz kontaktowy.

Podsumowanie

Program Partnerski Złotych Myśli przechodził, jak cała firma, kryzys. Mam nadzieję, że problemy mają już za sobą. Łatwy program, sporo produktów, choć trzeba zwracać uwagę na ich jakość przed rozpoczęciem promowania. Sądzę, że jeśli chcesz zarabiać, nawet jeśli dopiero zaczynasz, to jest t o dobry program partnerski do zarabiania w internecie. Darmowa rejestracja>>>

7 Comments

 1. Dominik

  Dużo jest dzisiaj tych programów partnerskich. Warto zainteresować się takimi, które dają dużą prowizję. Pamiętam jak w złotych myślach zarabiałem i zarabiam od czasu do czasu około 2 do 4 złotych za sprzedaż książki. Trochę mało 🙂

  1. Przemysław Pufal

   I dlatego wprowadzili nowe zasady. Na innych produktach są prowizje wielkości nawet kilkuset złotych za jedno polecenie.

 2. Kacper

  No dobrze, tylko w jaki sposób pokazać ludziom i zachęcić, aby kupili daną książkę właśnie z naszego polecenia. Samo pytanie wśród znajomych i proszenie o zakup to trochę mało…

  1. Przemysław Pufal

   Blog, media społecznościowe. Tam rekomendujemy, recenzujemy, dajemy fragmenty. To w wielkim skrócie oczywiście:)

 3. Libetias

  Dobrze, że popracowali nad programem partnerskim, bo lubię tą księgarnię 😉 Pamiętam jak kiedyś dostałem maila z informacją o poleceniu i zarobku w wysokości kilkudziesięciu groszy… Trochę śmieszne, ale teraz może będzie lepiej 😉

  1. Przemysław Pufal

   Życzę więc wysokich prowizji!

 4. Alicja

  Jak w każdej firmie raz są wzloty, raz upadki.. Poradzą sobie jakoś 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: