Polecaj za pieniądze, nie za darmo!

Program Partnerski Sensownie.pl

 

Polecanie za pieniądze to podstawowa działalność osób chcących zarabiać w internecie. Jednak nie tak znowu rzadko obserwuję na portalach społecznościowych jak ktoś poleca różne strony, biznesy, programy partnerskie. Robi to, bo jak rozumiem, podobają mu się, są tam jakieś treści, o których sądzi, że przydadzą się jego znajomym i to jest ok.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Nie potrafię jednak zrozumieć osób, które robią to często, linkują, lajkują strony, na których mogliby sami zarabiać, a jednak nie są to linki partnerskie! Tym bardziej, że do tych programów można przyłączyć się za darmo. Miesiącami polecają strony, które dają zarobek, ale z jakichś powodów nie zarejestrują się, żeby otrzymać link partnerski i polecać na własne konto! Bankowe równieżJ

Mam nadzieję, że Ty nie popełniasz takiego błędu. Podoba Ci się jakiś program? Zapisz się, promuj go i produkty, które oferuje za pieniądze. Niech Ci za to płacą. Żebyśmy się zrozumieli: nie twierdzę, że od czasu do czasu nie można zamieścić linka do jakiejś strony, ale jeżeli robisz to regularnie, to czas się na niej zarejestrować. Nie przepuszczaj okazji do zarobku, skoro i tak właściwie promujesz ten konkretny biznes.

 

Skomentuj!

Jedna odpowiedź do “Polecaj za pieniądze, nie za darmo!”

  1. To prawda, że polecanie, recenzowanie jest o wiele skuteczniejsze od nachalnego reklamowania. Potwierdzone!

Leave a Reply

%d bloggers like this: