Porównywarka cen reklam

Prędzej czy później ktoś musiał wpaść na ten pomysł i zrealizować go. Powstała pierwsza u nas porównywarka cen reklam. Ułatwia ona pracę zarówno reklamodawcy jak i sprzedający powierzchnię reklamową. Ceny reklam>>>

Tak więc jeśli ktoś chce kupić powierzchnię reklamą albo sprzedać, może skorzystać z takiej przyjaznej formy. Osoby chcące się reklamować muszą niestety poszukiwać takich informacji, pisać, telefonować. Z pewnością porównywarka skróci ten proces, ale wszystko zależy od tego, ile i jakie firmy wstawią tam swoją ofertę. 

Warto rzucić okiem na główne funkcjonalności serwisu:

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

1) Inteligentne wyszukiwanie ofert reklamowych – umożliwia użytkownikom proste i efektywne wyszukanie na portalu interesującej ich oferty reklamowej według różnych kryteriów.
2) Zaawansowane porównywanie ofert reklamowych wraz z możliwością rezerwacji – umożliwia użytkownikom jednoczesne porównanie 4 ofert pod względem ich parametrów tj. ceny, tematyki, formatu, grupy docelowej, itd. 
3) Implementacja ofert reklamowych- umożliwia Partnerom (reklamodawcom) zaimportowanie gotowej, aktualnej oferty do sytemu z pliku xls, csv, xml, itp. 
4) Kreator kampanii reklamowych – umożliwia zarejestrowanym Użytkownikom zdalne, zautomatyzowane planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w mediach, w danym okresie czasu. 
5) Kreator internetowych banerów reklamowych – umożliwia zdalne tworzenie banerów reklamowych o zdefiniowanych formatach.

Dodam, że można szukać i porównywać oferty w następujących działach: prasa, telewizja, radio, billboardy, internet, telebimy, pozostałe. 

Serwis wydaje się dobrym pomysłem, zobaczymy jak zareaguje na niego rynek. Co warte podkreślenia, z adresu wynika, że siedzibą nie jest metropolia, ale Rzeszów, co tylko świadczy o tym, że i w mniejszych miejscowościach można robić internetowy biznes. A właściwie można go robić wszędzie!

Leave a Reply

%d bloggers like this: