Praca dla tłumacza, czyli jak zdobywać zlecenia szybko, łatwo i przyjemnie

Każdy freelancer wie, że najważniejsze jest dobre wykonywanie pracy. Tylko problem w tym, że trzeba mieć klientów.

Jak tłumacz może zdobywać zlecenia? Może zająć się wszystkim absolutnie sam i reklamować swoje usługi. Może również ułatwić sobie życie i zajmować się tłumaczeniami, a poszukiwania klientów zrzucić na innych. A jak? A Zobacz>>>

A może ktoś się zastanawia jak zostać tłumaczem? To też jest bardzo proste. Zobacz>>>

Każdy kto kliknął w powyższy link wie, że zarówno jako tłumacz lub przyszły tłumacz, jak i osoba poszukująca tłumacza, może skorzystać z usług strony Good Translate. Rejestracja i korzystanie są bardzo proste i przebiegają błyskawicznie. Oznacza to, że już dzisiaj możesz zacząć zarabiać na tłumaczeniach lub zlecić przetłumaczenie tekstu. Możesz również podpowiedzieć swoim znajomym znającym języki, że praca czeka lub zachęcić do dawania zleceń. A wszystko dlatego, że na stronie znajdziesz również program partnerski>>>

Dzięki programowi Ty też możesz zarobić.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Ważne dla klientów: system w momencie przesłania tekstu wyliczy Ci koszty jego tłumaczenia. A ponieważ mają wielu tłumaczy, to tekst zostanie szybko przetłumaczony.  Oczywiście po zrealizowaniu usługi otrzymujesz fakturę.

Ważne dla tłumaczy: tłumacz nie musi posiadać żadnych papierków poświadczających jego umiejętności, bo te sprawdzone zostaną w praktyce. Tłumacz wybiera sobie zlecenia, nikt nie narzuca mu konkretnego tekstu. Firma rozlicza zlecenie, co również jest bardzo dużym ułatwieniem.

Osoba znająca języki ma więc z głowy szukanie klientów, co jest uciążliwym i czasochłonnym procesem, a także oczywiście kosztownym. Można więc dać sobie spokój z wpisywaniem do wyszukiwarki haseł typu „praca dla tłumacza” czy „tłumacz praca”.  

A klienci mają na jednej stronie tłumaczy w dziesięciu językach: polski, angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski, ukraiński, holenderski, czeski. Znając życie, zaraz będzie tych języków więcej.

Czy warto skorzystać z usług Good Translate? Niezależnie od wszystkich argumentów i od tego czy jesteś tłumaczem czy klientem, zawsze warto się zarejestrować i spróbować.

Kliknij w mój link partnerski 🙂  i przetestuj TUTAJ>>>

One Comment

  1. Janusz Kamiński

    Mam w tym trochę doświadczenia. Powiem, że praca na serwisie szybciej się opłaca. 😉

Leave a Reply

%d bloggers like this: