Praca przez internet – czy dla każdego?

Czy każdy może zarabiać w internecie? Kto może zarabiać w internecie?

To są pytania, które nurtują każdego, kto chce, planuje, zamierza zacząć zarabiać przez internet.

Czy ja mogę zarabiać przez internet? Czy praca przez internet jest dla mnie?

Nie wiem, czy akurat dla Ciebie, bo prawdopodobnie się nie znamy i trudno mi to oczywiście stwierdzić. Jak zawsze jest jednak jakieś „jednak” i „ale”. Dopóki nie spróbujesz, nie dowiesz się czy ebiznes jest dla Ciebie.

Czy praca przez intnernet jest dla każdego?

Nie, niestety nie. A może na szczęście, bo byłaby za duża konkurencja? A poważnie rzecz biorąc, to pisałem o tym, jak powinna być urządzona praca w domu.  Jakie trzeba mieć cechy, predyspozycje, umiejętności, zdolności – o tym piszę praktycznie cały czas.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Nie nadają się osoby, które mają słomiany zapał, które szybko się poddają, które nie są wytrwałe i cierpliwe, które nie chcą się uczyć, ani pracować. Ale to chyba było jasne, prawda?


Niekoniecznie, ponieważ zdarzają się osoby, które mają nadzieję, że całą pracę ktoś wykona za nich. Fakt, że zarabianie przez internet można w dużym, olbrzymim wręcz stopniu zautomatyzować nie oznacza, że nie trzeba popracować. Jak na razie tak jest ten świat urządzony i dopóki to się nie zmieni, praca będzie jednym z podstawowych rodzajów działalności człowieka. Nawet, jeśli pracuje przez internet.

A praca czeka:

Program Partnerski Sensownie.pl

 

3 Comments

 1. patrycjusz

  Masz rację, wiele osób chciałoby zarabiać w internecie, ale nie każdy będzie. Zazwyczaj to właśnie lenistwo i brak cierpliwości, to prawda. Też miałem z tym do czynienia i u siebie i u innych też.

  1. radekk

   Nie tylko ty tak uważasz, dużo osób tak robi, a z biegiem czasu przychodzi leniswto. I cała robota idzie w cholere.

   1. Przemysław Pufal

    A wystarczy być pracowitym 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: