Program Partnerski Cashinpills

Program Partnerski Cashinpills to międzynarodowy projekt, dzięki któremu można zarabiać na sprzedaży produktów w trzech kategoriach: Zdrowie i uroda, Sprawność seksualna i Odchudzanie i fitness.

Rejestracja jest prosta. Pamiętaj tylko, żeby zaznaczyć w polu Kraj Polskę (Poland). Konto jest aktywne od razu po wpisaniu danych.
Link do rejestracji>>> 

Program jest darmowy, każdy może się zarejestrować, nie ma żadnych ograniczeń.

Panel jest dość rozbudowany i menu wygląda tak:
STRONA GŁÓWNA
LINKI I KREACJE
Linki i kreacje
Ulubione
PROWIZJE
Prowizje
Historia wypłat
Wypłaty
STATYSTYKI
Statystyki
Statystyki kampanie
Statystyki kreacje
Statystyki produktów
Statystyki kraje
Statystyki strony
Statystyki SubId
Chargeback
Tracking
Informacje o zamówieniach
POLEĆ NASZ SERWIS
Linki i kreacje
Statystyki
Statystyki kampanie
KONTO
PYTANIA I POMOC
Faq
Twoje pytanie (0)
Powiadomienia systemowe (0)
Poradniki
Poradnik dla początkujących
Poradnik pisanie mailingów
FORUM
WYLOGUJ
Jak więc widzisz masz tu wszystko, czego potrzebujesz, żeby zarabiać w programie Cashinpills. Mocno rozbudowane są statystyki, dzięki czemu możesz analizować swoje działania pod kątem ich skuteczności.
Jest też oczywiście kontakt do opiekuna programu.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Prowizje
Wysokość prowizji w programie jest stała i wynosi 30% za każdy produkt. Produkty mają takie ceny, że każda prowizja to będzie kilkadziesiąt złotych.
Jest jeszcze możliwość promowania samego programu partnerskiego. Prowizja w takim wypadku wynosi 5% od każdej sprzedaży, której dokona polecony partner. Jest to prowizja wieczna.

Co ciekawe, jeśli klient zdecyduje się skorzystać z możliwości zwrotu produktu w razie niezadowolenia z efektów kuracji, prowizja za sprzedaż nie zostanie odjęta od stanu Twojego konta. Prowizja zostanie odliczona jedynie w przypadku nieodebrania paczki przez klienta.

W promocji programu pomogą Ci poradniki, które znajdziesz w panelu. Tam też masz linki partnerskie i banery gotowe do pobrania i użycia. Pobierając je musisz tylko pamiętać, aby wybrać ze spisu krajów Polskę.
Każdy produkt na swoją dobrze prezentującą się stronę z wyczerpującymi informacjami. A Ty masz link partnerski do każdej z nich.

Zarejestruj się za darmo bez zobowiązań>>>

Skomentuj!

12 odpowiedzi na “Program Partnerski Cashinpills”

  • Na takich programach czy tym konkretnie? A co to znaczy wdrożenie się w system? Jaki system? W ogóle zarabiania na programach partnerskich?

 1. Program wygląda całkiem ciekawie. Czy ma Pan jakieś doświadczenia z tym programem? Jestem ciekaw konwersji, przy założeniu, że ruch będzie dobrej jakości.

 2. Gdybyś dawał jeszcze poradnik jak zarabiać z takim programem partnerskim to by było super. Tak to ludzie się zarejestrują ale nic nie zarabiają i ty też nic nie zarabiasz. To bez sensu takie publikowanie

  • Pokazywałem, pokazuję i będę pokazywał jak się zarabia w programach partnerskich. Nie wszystkim programom poświęcam tyle samo uwagi, bo nie mam tyle czasu. Kto korzysta – ten zarabia. Aha – ja zarabiam.

  • Trudno oszacować, ale w Polsce może z programów partnerskich żyć od kilkuset do kilku tysięcy być może już osób. A kto może? Prawie wszyscy. Wszystko zależy od pracowitości, chęci do nauki, cierpliwości. Jak w każdym biznesie.

 3. Jestem już w cashinpills ze dwa miesiące, program jest obiecujący, ale póki co jeszcze nic nie zarobiłem. Ale nie skreślam go, mam nawet jeden ciekawy pomysł, no i muszę się jeszcze się dużo, dużo nauczyć w tym zakresie.

  • Spokojnie, czasami niczym jakieś działania przyniosą skutki mijają miesiące. Poza tym to dość popularna branża, więc nie będzie łatwo się przebić. Ale zarobki zrekompensują czekanie 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: