Program Partnerski Ceneo.pl

Program Partnerski Ceneo.pl to propozycja dla osób, które nie chcą przystępować do wielu programów partnerskich, ale chcą dać swoim czytelnikom odwiedzającym stronę czy bloga możliwość dokonania zakupów. I oczywiście zarobienia – nie tylko wtedy, gdy ktoś coś kupi, ale również na zarabiania za wszystkie kliknięcia.

Podejrzewam, że większość z Was korzystała już z ceneo na różnych stronach, nie zdając sobie sprawy, że daje tym samym zarobić właścicielom tych stron. Dlaczego więc nie skorzystać i samemu nie zarabiać – porównywarka cen jest popularną formą zdobywania informacji co i gdzie opłaca się kupić.

Rejestracja w Ceneo

Zarejestrować się w Ceneo może każda osoba prywatna i firma. Trzeba tylko posiadać stronę internetową/blog.

Rejestracja jest darmowa.

Link do rejestracji>>> 

Podajesz tylko email, hasło i wybierasz czy rejestrujesz się jako osoba prywatna czy firma. 

 

Prowizje w programie Ceneo.pl

Wysokość prowizji, które będziesz otrzymywać:

65% od przychodów z przejścia na strony sklepów – średnio 0,20 zł za przeklik.

Zgodnie z informacją wartość ta jest zależna od reklamowanej kategorii i w wielu przypadkach jest dużo wyższa.

65% od prowizji za transakcje koszykowe na Ceneo – zarabiasz dodatkowo w momencie kiedy ktoś dokona zakupu na Ceneo.

10% za polecenie.

Pliki cookie mają 90 dni ważności, więc jest to dość długi okres czasu, w czasie którego gdy klient wróci na Ceneo i kliknie w link lub dokona zakupu to Ty otrzymasz prowizję.

Środki możesz wypłacić w każdym czasie, pod warunkiem,  że saldo Twojego konta przekroczy 100 zł. Nie odbiega to od praktyk w innych programach.

 

Narzędzia do promocji

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Wbrew pozorom wyszukiwarka cen to nie tylko link do niej, ale więcej narzędzi, które możesz wykorzystać w promocji:

Bannery reklamowe

To około 1 500 kreacji w podziale na odpowiednie kategorie, podkategorie produktowe i wymiary. Wybieranie i pobieranie bannerów jest proste.

Linki tekstowe

To dowolne słowo/sentencja/zdanie, które przekierowuje na konkretny dział, kategorię lub produkt. W tekście taki link jest zazwyczaj podkreślony lub w innym kolorze. Możesz wygenerować dowolny link produktowy i umieścić go w wybranym przez siebie miejscu na stronie. Generowanie linków w panelu jest bardzo proste.

Rotator

Rotatory to formy graficzne, które możesz dopasować do swojej strony kolorem, rozmiarem i wyglądem.  W ramach tej kreacji masz możliwość wyboru, które produkty z jakiej kategorii chcesz wyświetlać.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka produktów jest odpowiednikiem wyszukiwarki głównej na stronie Ceneo.pl. Dzięki niej użytkownik Twojej witryny znajdzie każdy produkt, który chce, a który znajduje się w bazie Ceneo.pl.

Wtyczka WordPress

Wtyczka dla posiadaczy stron na WordPressie – pobierasz, ustawiasz i ułatwia Ci zarabianie na stronie. Po zainstalowaniu pluginu masz możliwość wyświetlania na stronie najpopularniejszych produktów z wybranej kategorii tematycznej z Ceneo lub też każde inne dowolne zestawienie produktów z Ceneo.

Panel Partnera

Panel Partnera jest przejrzysty, wszystko jest opisane, masz pomoc, więc korzystanie z niego nie powinno sprawiać problemów. Możesz tu między innymi dodać swoje strony, sprawdzić statystyki, pobrać narzędzia do promocji, wypłacić prowizje, sprawdzić swoje dane itd. itp. Nawet osoby początkujące szybko nauczą się korzystania z panelu.

Podsumowanie

Program Partnerski Ceneo.pl jest łatwy do wdrożenia na swojej stronie czy blogu. Dzięki temu, że samo Ceneo posiada już markę, jest znane i ludzie jej ufają, odwiedzający Twoje strony nie będą się bali korzystać z tego narzędzia. Ludzie i tak poszukują informacji na temat produktów i cen, więc ułatw im życie i daj im taką możliwość na Ceneo poprzez swoją stronę. I zarabiaj! Zobacz>>> 

 

 

Skomentuj!

6 odpowiedzi na “Program Partnerski Ceneo.pl”

  1. hmm bardzo dobry program partnerski na pewno się zarejestruje i jak piszesz że za przeklik stawka ponad 20 gr to trzeba to przetestować może akurat zda egzamin 🙂 a minimalna kwota 100 zło do wypłaty też nie wydaje się nieosiągalna

  2. Polecam szybko rejestrować się w tym programie partnerskim, ze względu na nadchodzące święta!

    To idealny moment, aby przekierować klientów za pomocą banerów o tematyce prezentów świątecznych (jak wiadomo co roku w tym czasie wartość zakupów jest wielokrotnie większa niż w pozostałej części roku).

    Tym bardziej, że okres cookie trwa 90 dni więc prowizja będzie spływać też po świętach 🙂

    • Zgadza się – czas świąt to wzmożony czas kupowania, również przez internet. Można więc ułatwić ludziom kupowanie i oczywiście łatwiej zarobić.

    • Zawsze trzeba sprawdzać regulaminy programów partnerskich, żeby nie było niespodzianki, że wyłączą program i nie uznają prowizji…

Leave a Reply

%d bloggers like this: