Program partnerski ComperiaLead

Program partnerski ComperiaLead to program, w który zarabiasz głównie na produktach finansowych, ale możesz polecać również niefinansowe. Nie musisz posiadać nawet własnej strony ani bloga, bo taką otrzymasz przy rejestracji. Tak jak w innych tego typu programach, za każdy poprawnie przesłany do firmy formularz otrzymujesz prowizję, zależną od wysokości transakcji.

Wysokość prowizji

Wysokość prowizji zależna jest od produktu. Są dwa rodzaje jej naliczania: albo kwotowe albo procentowe. Kwoty wahają się od kilku złotych do nawet kilkuset. Prowizje procentowe – wiadomo, wysokość prowizji zależy na przykład od kwoty kredytu, który z Twojego polecenia weźmie klient. Z jednego wniosku można mieć nawet 1000 zł. Aktywnie działający partnerzy osiągają od kilku do kilkunastu tysięcy miesięcznie.

Tabela prowizji jest dostępna po rejestracji.

Rejestracja w Programie partnerskim ComperiaLead

Link do rejestracji>>> 

Rejestracja jak widzisz nie przysporzy Ci problemów. Możesz również zarejestrować się poprzez Facebook i Twitter.

Nie musisz posiadać własnej strony internetowej, ponieważ przy rejestracji otrzymujesz własną. Login podany przez Ciebie do jednocześnie będzie Twoja domena, więc wybierz odpowiednie słowo/słowa. Zawsz jednak możesz zmienić domenę – po zalogowaniu w panelu administracyjnym.

Po wpisaniu danych otrzymasz informację o treści „W ciągu 48 godzin otrzymasz informacje o aktywacji konta.” Oczywiście aktywacja następuje szybciej (jeśli jest to dzień roboczy).

 A co znajduje się w panelu?

tabela prowizji

wynagrodzenia

statystyki

 

Narzędzia:

widgety

kalkulatory

linki

bannery

mailingi

ComperiaLEad API ComperiaLead API – pozwala na tworzenie własnych schematów porównywarek finansowych i pasaży produktów pozabankowych, wystarczy połączyć się z ComperiaLead API i otrzymane dane zaprezentować na swojej stronie w najwygodniejszy sposób dla użytkownika.

oferty XML

moduły – WordPress, Joomla, Drupal porównywarki i kalkulatory

 

Program Partnerski

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Możesz również, oprócz polecania produktów finansowych, polecać Program Partnerski ComperiaLead. W takim przypadku otrzymujesz 5% wysokości co miesięcznego wynagrodzenia poleconej osoby.

To elementy panelu w zakładce Program Partnerski:

 

Reklama:

 

bannery

 

Pule reklam Pula reklam pozwala na wybór kilku kreacji reklamowych, których wyświetlanie następuje zmiennie. Poprzez kliknięcie Dodaj pule możliwe jest tworzenie nowej puli. Utworzone pule można edytować i zmieniać ich ustawienia. Dla danej puli reklam możliwe jest pobieranie kodu dowolną ilość razy. Każda pula może zostać usunięta przez Partnera.

 

Twoje statystyki

 

Poleć stronę – zakładka zawiera informacje o możliwych sposobach polecania Programu Partnerskiego ComperiaLead

 

 

Program Lojalnościowy

 

Zakładka Program Lojalnościowy umożliwia podgląd punktów naliczanych za aktywne działania w Programie. Koniecznie sprawdź, za jakie działania dostaniesz najwięcej punktów!

 

Dodatkowa zachęta do aktywnego działania. Za różne aktywności zdobywasz punkty, które możesz zamienić na nagrody.

Kolejne zakładki w panelu to:

Twoje konto:

wiadomości – odbierz i napisz

dokumenty

Twoje dane

Ustawienia raportowania – za zakładka pozwala na ustawienia opcji dotyczących raportowania. Raportowanie ma na celu dostarczanie informacji na temat aktywności wniosków na domenach Partnera. W celu stworzenia raportu należy wybrać termin przesyłania raportów oraz opcje dodatkowe (rodzaj produktu oraz domenę).

Ustawienia subskrypcji

Ustawienia ogólne

 

Aktualności

Tyle kryje w sobie panel partnera.

 

Dodatkowe plusy programu

 

Program Partnerski oferuje aplikacje mobilne dedykowane systemom Android oraz iOS, co oznacza, że wniosek klient może wypełnić gdziekolwiek.

 

Jako partner możesz skorzystać z pomocy dedykowanego konsultanta, więc żadne pytanie nie pozostanie bez szybkiej odpowiedzi.

 

Czy warto się zarejestrować

 

Zarejestrować się zawsz jest wart, bo przynajmniej można zobaczyć jakie możliwości oferuje program partnerski. Nie da się ukryć, że finansowe programy partnerskie przynoszą partnerom wysokie prowizji, więc warto również w nich aktywnie działać. Rejestracja>>>

 

 

4 Comments

 1. Krzychu

  Fajnie się zapowiada ten program, chyba się zdecyduje wziąć w Nim udział.

  1. Przemysław Pufal

   Zachęcam – pieniądze czekają 🙂

 2. Michał

  Witam w przeszłości zetknąłem się z programem partnerskim Comperia i dodatkowo mogę powiedzieć, że przez jakiś czas można było sobie dobrze dorobić. Później jednak odpuściłem, ale tym wpisem przypomniałęm sobie, o tym programie i może do niego wrócę. Mam zamiar się przekonać, czy ten program jeszcze będzie płacił.

  1. Przemysław Pufal

   No to życzę powodzenia!

Leave a Reply

%d bloggers like this: