Program partnerski Czas Na – E-Biznes

Program partnerski, który jest godny uwagi z kilku powodów. Szczególnie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z taką formą działania. Czas Na – E-Biznes to firma stworzona przez jednego z guru marketingu internetowego. Piotr Majewski to postać wyjątkowa, która jest przykładem dla innych internetowych przedsiębiorców. Stworzył swój biznes od podstaw, a teraz pomaga innym przebrnąć przez te działania. I oczywiście zarabia na tym, co jest zupełnie naturalne. Teraz jednak informacja, która Cię zaskoczy. Program partnerski Czas Na – E-Biznes jest wyjątkowy z Twojego punktu widzenia z powodu podejścia Piotra Majewskiego do partnerów. Otóż prowizja, którą on oferuje sięga w przypadku sprzedaży niektórych produktów nawet do… 50%! Niewiarygodne, ale prawdziwe! Wychodzi on bowiem ze słusznego założenia, że jeśli Ty coś sprzedaż, to on i tak ma z tego 50%, ale jeśli Ty nie będziesz chciał sprzedawać jego produktów z powodu niskiej prowizji, to logiczne, że on nie zarobi nic… Gdyby tak myśleli właściciele wszystkich programów partnerskich!

Okej, powiesz i zapytasz: co w końcu takiego oferuje ten Majewski. Już Ci podaję linki do opisów jego produktów, które, podkreślam, przydadzą się Tobie w prowadzeniu biznesu:

 – automatyczny responder – zarówno wersja bezpłatna jak i płatna z rozszerzonymi funkcjonalnościami (więcej o autoresponderach już niedługo)

– hosting wraz z łatwym w obsłudze CMS-em – dzięki niemu możesz zrobić swoją własną stronę prosto i szybko bez znajomości języków programowania

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

– portal biznesowy Czas Na E-Biznes z mnóstwem wiedzy na temat prowadzenia i zarabiania dzięki biznesowi w Internecie

– szablony stron www

– Merytoriu.pl Polskie Forum E-Biznesu – gdzie najlepsi specjaliści dyskutują nad polepszeniem swojego biznesu a także pomagają początkującym

– Internetowy Milioner – czyli sposób na zarobienie miliona w  5 lat ,

– konferencja na temat zarabiania na wiedzy,

poza tym dziesiątki kursów, ebooków, artykułów zarówno samego Piotra Majewskiego jak i innych. Co więcej, ty również możesz zarabiać na swojej wiedzy! Portal Czas Na E-Bznes umożliwi Ci w prosty sposób sprzedać kurs, ebook, szkolenie. Ty zdecydujesz ile oddasz ze swojego zysku partnerom, siądziesz w fotelu a partnerzy sprzedadzą Twój produkt za Ciebie!

Dużo możliwości? Dużo. Ale pamiętaj duże możliwości + wiedza = wysoki zysk!

Program partnerski Czas Na – E-Biznes

 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: