Program Partnerski eMentor

Program Partnerski eMentor pozwala na zarabianie na produktach video, choć nie tylko. W programie partnerskim eMentor promujesz produkty elektroniczne, czyli kursy, szkolenia w postaci wideo, oraz programy treningowe łączące wideo oraz inne formy przekazu. 

Co masz w programie:

•      Ponad 180 produktów do promowania!

•      Przyszłość e-learningu – kursy i szkolenia wideo.

•      Najwyższej jakości wideo od ekspertów.

•      Stały kontakt z opiekunem programu.

 

Co dokładnie można promować w tym programie partnerskim:

•      Kampanie i akcje promocyjne – wydarzenia podczas których prowadzona jest akcja marketingowa, czasami połączone z tzw. product launchem.

•      Serwisy partnerskie – program współpracuje z autorami, trenerami i firmami szkoleniowymi którzy posiadają swoje serwisy internetowe video, i dzięki nam możesz zarabiać na sprzedaży ich produktów.

•      Produkty dostępne w katalogu eMentor.pl – wszystkie szkolenia dostępne w katalogu należą do programu partnerskiego.

•      Produkty z serwisów video obsługiwanych przez eMentor – wiele produktów nie zostało umieszczonych w katalogu www.eMentor.pl, ale są one sprzedawane w dedykowanych sklepach internetowych i serwisach specjalistycznych. Wszystkie te produkty masz w Programie Partnerskim eMentor.

Prowizje partnerskie w Programie Partnerskim eMentor.

W tym programie autorzy kursów samodzielnie ustalają wysokość prowizji i mogą wyznaczyć je na poziome od 10% do aż 90% ceny. Wszystkie aktualne stawki znajdziesz w panelu partnera.

Zazwyczaj promując produkt dostajesz:

Prowizję bezpośrednią, minimum 10% – prowizja od zamówień złożonych po wejściu bezpośrednio z Twojego linku,

Prowizję wieczną – prowizja od wszystkich zamówień klienta, który zarejestruje się po wejściu z Twojego linku.

 Rejestracja>>> 

Cookies

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Cookies są aktywne 180 dni, co oznacza, że jeśli ktoś po wejściu na stronę z Twojego linku, nic nie kupi, a po jakimś czasie wróci na stronę i się zarejestruje, to i tak będzie naliczana Ci prowizja od jego zakupów. I tak przez pół roku od wejścia na stronę z Twojego linku partnerskiego!

Narzędzia do promocji programu

Nie musisz się martwić czym będziesz promować program, ponieważ w panelu partnera masz narzędzia do tego:

– linki partnerskie i generator linków,

– bannery,

– video,

– Eksport danych XML, JSON, RSS, PHP

Co więcej, zawsze możesz zapytać o inne narzędzie, potrzebne akurat Tobie.

Wybierając jakiś produkt do promowania zawsze masz pod ręką do skopiowania link partnerski, player, czyli video do zamieszczenia na stronie, miniatury produktu i jego opis. Nie musisz więc niczego szukać.

W panelu są zamieszczane dokładne statystyki wejść i sprzedaży.

II poziom

Oprócz prowizji z promowania produktów Programu Partnerskiego eMentor.pl możesz otrzymywać wynagrodzenie także za pracę innych. Program oferuje aż 3 poziomy poleceń.

Wystarczy, że polecisz komuś nasz program partnerski. Jeżeli ta osoba zarejestruje się z Twojego polecenia, wówczas będziesz otrzymywał dodatkowe prowizje od zarobków tego partnera, a także od zarobków jego poleconych (czyli osób, które zapiszą się z polecenia tego partnera). Możesz więc zbudować strukturę, która zarabiając w naszym programie, będzie zarabiała również na Ciebie.

UWAGA: Partner, który jest polecony przez innego, nic na tym nie traci! Powtarzam i zaznaczam to często, ponieważ niektórzy sądzą, że rejestrując się z czyjegoś linku coś stracą.

Rejestracja

Rejestracja jest darmowa i nie zabierze Ci dużo czasu. Pamiętaj, aby przed wypłatą prowizji uzupełnić dane – między innymi o numer konta.

Link do rejestracji>>>

 

Podsumowanie

Część ludzi jest coraz bardziej leniwa, nie chce czytać, tylko oglądać. Wystarczy spojrzeć na statystyki YouTube, żeby wiedzieć, że znaczenie video w procesie przekazywania treści rośnie i będzie rosło. Program Partnerski eMentor wpisuje się w  ten trend. Prosta obsługa, fajne narzędzia do promocji i mnogość produktów z pewnością bardzo ułatwią Ci zarabianie w tym programie.

 

eMentor.pl

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: