Program partnerski GetAll


GetAll oferuje narzędzia do e-biznesu. Są to:

 1. Autoresponder.
 2. Kreator stron.
 3. Popup i widget.
 4. Feedback.
 5. Kontrakter.
 6. Remarketing.
 7. Ankiety.
 8. Sprzedaż.
 9. Automation.
 10. GetPush.
 11. Hosting.
 12. Baza wiedzy.
 13. Mobile/SMS.
 14. API.
 15. Fakturowanie.

Dokładne opisy tych narzędzi masz tutaj>>> 

W jednym miejscu są dostępne narzędzia, dzięki którym można zarabiać na swoim blogu, stronie, listach mailingowych i profilach w social media. Przydadzą się nie tylko internetowym marketerom, ale również blogerom i właścicielom sklepów internetowych i firm. Docelowa grupa klientów jest więc dość szeroka.

Program partnerski jest dostępny tylko dla aktywnych użytkowników. Oczywiście możesz używać tych narzędzi a dzięki programowi partnerskiemu zarabiać na opłaty z tym związane. Jako partner masz też możliwość wymiany uzbieranej prowizji na pakiety GetALL.

 Zasady programu partnerskiego GetAll:

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

„Prowizje partnerskie są naliczane partnerom z każdej opłaty abonamentowej, miesiąc po miesiącu.
Aby prowizja została zaliczona, partner musi posiadać aktywne (opłacone) konto w GetALL.

Prowizja bezpośrednia wynosi 30%. Prowizja CROSS (dzielona pomiędzy partnerów) jest dzielona pomiędzy partnerów. (30% / ilość partnerów).

Prowizje są wypłacane po 30 dniach od zaliczenia.”

Sądzę, że zasady są przejrzyste, jasne i uczciwe.

Prowizje, czyli ile zarobisz

Wysokość opłaty jest uzależniona od wybranego pakietu, a także ilości subskrybentów, których masz lub chcesz mieć na swojej liście lub listach mailingowych. Cena wynosi od 94.71 zł do 980.31 zł.

Łatwo więc obliczyć, że polecając pakiet minimum zarobisz 28,50 zł, a najwyższy 294 zł. I mowa tu o prowizji od jednego poleconego co miesiąc! Bo przecież osoby zapisujące się korzystać będą przez dłuższy czas z narzędzi! Z jednej poleconej osoby rocznie możesz otrzymać prowizje w łącznej wysokości 342 zł, a maksymalnie 3528,00 zł!

Materiały promocyjne

Do promocji znajdziesz w panelu linki partnerskie, gotowe wiadomości email promujące darmowe materiały, zaproszenia na webinary  , materiały video z poradami jak promować i zarabiać. Brakuje materiałów graficznych, banerów, ale te można zrobić samemu.

Materiały, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o narzędziach, marketingu i ebiznesie, znajdziesz w panelu. Suport jest szybki i profesjonalny, w razie czego zawsze znajdziesz tam pomoc w różnych sprawach.

Jest więc świetny produkt, sporo materiałów edukacyjnych dla Ciebie i do promowania, różne pakiety cenowe. Możesz promować GetAll na dwa sposoby, albo wybrać jeden:

– jako gotowy zestaw praktycznych narzędzi,

– jako program partnerski z dobrymi prowizjami comiesięcznymi gwarantującymi dochód pasywny.

Możesz przetestować narzędzia i program partnerski za 9,70 za miesiąc. ZOBACZ>>> 

 

 

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Program partnerski GetAll”

Leave a Reply

%d bloggers like this: