Program Partnerski Intymność

Program Partnerski Intymność.pl, mógłbym rzec, skusił mnie 🙂 Być może nie wszystkie produkty uważam za potrzebne, ale część z nich podoba się nawet mi. W programie można promować ponad 1000 produktów z kategorii, którą można nazwać erotyka, sex, sprawy intymne.

Program to nie tylko jedna strona, ale więcej, które można promować pod konkretny produkt. Oto lista stron:

Intymność 

Feromarket 

Penilarge 

Perfectbust

Powiększanie

Biust

Afrodyzjaki

Potency

Wibratory

Libido24

Andro-penis

Orgasmcontrol

Ten Program Partnerski działa na zasadzie PPS/PPA – pay-per-sale lub pay-per-action. Czyli otrzymujesz wynagrodzenie za sprzedaż lub akcję, którą wykonał polecony przez Ciebie internauta.

 

Rejestracja w Programie Partnerskim Intymnosc.pl

Link do rejestracji>>>  

Program Partnerski Intymnosc.pl to propozycja współpracy zarówno dla firm jak i pełnoletnich osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Ze względu na specyfikę produktów osoby powyżej 16 roku życia mogą zostać partnerami wyłącznie za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Warunkiem przystąpienia do programu jest bezpłatna rejestracja na stronie programu partnerskiego i akceptacja regulaminu. 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Prowizje

W programie masz dwa rodzaje prowizji: bezpośrednią i wieczną, czyli za bezpośrednie polecenie klienta, a także prowizja od zakupów dokonanych przez Twojego klienta, nawet jeśli dokonał ponownych zakupów przez link innego partnera.

Wysokość prowizji

Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie dla każdego produktu, w zależności od jego sprzedaży. Im popularniejszy produkt, tym lepsze ceny hurtowe i tym lepsze prowizje dla Partnerów.

4 progi prowizji: 41%, 30%, 25% i 15%

Minimalny próg wypłaty to 100 zł.

 

II poziom

W II poziomie nie reklamujesz produktów ale sam Program Partnerski. Jeśli partner zarejestruje się w programie z Twojego polecenia, będziesz zawsze dostawał do 10% od jego dochodów (czyli do 2,5% od transakcji).

 

Promocja

W panelu partnera masz wszystko co jest Ci potrzebne do promocji produktów. Tu także uzupełnisz wszystkie dane niezbędne do wypłaty prowizji. Oczywiście są również statystyki Twoich działań.

 

Wszystko co możesz zrobić w panelu masz wyjaśnione w informacjach, które są na każdej podstronie.

Materiały promocyjne, to następujące narzędzia:

– linki partnerskie – do głównych stron,

– generator linków – ułatwi Ci stworzenie Twoich linków partnerskich do poszczególnych produktów,

– bannery – gotowe reklamy graficzne,

– eksport listy produktów do XML i CSV

Do tego masz listę bestsellerów, czyli najlepiej sprzedających się produktów, która może być podpowiedzą, co warto promować.

Program dopuszcza bardzo szerokie możliwości promowania, więc nie trzeba się ograniczać, choć oczywiście jak wszędzie, spamowanie nie jest dozwolone.

Podsumowanie

Wysokość prowizji jest atrakcyjna, produkty są poszukiwane przez klientów, więc możliwości zarobkowania są spore. Należy oczywiście przemyśleć metody promowania, bo produkty oferowane w ramach programu są specyficzne.

Program Partnerski Intymność.pl>>> 

 

7 Comments

 1. Artur

  Ciekawy wpis:) Nie słyszałem prędzej o programie partnerskim o danej tematyce.

 2. ScripToly

  Ale nazwa programu pozostawia wiele do życzenia. 🙂

  1. Przemysław Pufal

   Dlaczego? Na temat, ale nie zdradza wszystkiego. Delikatna…

 3. Dominik

  Trzeba by prowadzić konkretną stronę o miłości żeby sprzedawać coś w tym temacie. Program dobry bo wiele osób szuka takich produktów. Sprawdzałem 🙂

  1. Przemysław Pufal

   Mogą to być strony o miłości, z poradami na temat seksu, ale na blogu wielotematycznym można zamieścić wpis, który będzie pasował do tematu.

 4. Turbo

  Mam wrażenie, że ostatnio jakiś wysyp stron o tematyce intymniej nastąpił.Czy ten program partnerski nie ma jakieś promocji, na swoją działalność? jesteśmy światkami jakieś nagonki?

  1. Przemysław Pufal

   Co to jest promocja na swoją działalność? Ale nagonka dotyczy czego? Nie badzo zrozumiałem komentarz… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.