Program partnerski LeadStar

Program partnerski LeadStar to nowoczesny i stale rozwijający się program partnerski, który nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Powyższe zdanie pochodzi ze strony programu, ale jest w 100% prawdziwe.

Znajdziesz w nim ponad 3000 kampanii z każdej możliwej kategorii, więc niezależnie od tego, o czym piszesz czy co chcesz promować – znajdziesz tam sklepy, firmy i produkty, na których zarobisz.

Program partnerski dostępny jest dla każdego – jedynym warunkiem jest ukończenie 18 lat. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, strony internetowej – tę możesz założyć za darmo w programie.

Dzięki czemu program partnerski LeadStar jest taki fajny:

– atrakcyjne i wysokie prowizje

– wypłaty już od 1 zł w dowolnym dniu miesiąca! To jest po prostu rzadko, albo wcale, spotykane.

– przelewy realizowane nawet w kolejnym dniu roboczym

– intuicyjny panel i fachową pomoc

– poradniki oraz artykuły dla początkujących

– 5% w programie polecającym

– premie urodzinowe i piątkowe

– bonusy miesięczne

– mobilne strony partnerskie – stworzysz za darmo jednym kliknięciem

– widgety i inne narzędzia

– szczegółowe statystyki działań

Modele rozliczeniowe – również pełny wybór:

CPC, CPL, CPA, CPO, CPS, HYBRYDY.

ZOBACZ>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

A to, co przeczytacie poniżej, jest zarówno prawdziwe, jak i wręcz szokujące. Znacie inny program partnerski, w którym robią takie rzeczy?

„Cenimy sobie czas i pracę naszych wydawców, dlatego rozliczamy wszystkie akcje zgodnie z raportami, jakie otrzymujemy od reklamodawców. Rozliczamy także wnioski, które odłożyły się u nas jako kliknięcia (często programy takie jak Adblock blokują wywołanie się piksela zliczającego), a także akcje, do których nie zostało przyporządkowane EPI (szukamy tych akcji po dacie, numerze konwersji lub innych dodatkowych parametrach, które dostajemy w raporcie).”

To oznacza ni mniej, ni więcej, że Twoja praca w promowaniu produktów i wniosków naprawdę nie pójdzie na marne.

Nie będę tu wymieniał wszystkich funkcji panelu partnera, bo jest ich mnóstwo. A jednocześnie panel jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika. Po prostu wejdź i zobacz>>>

Każde narzędzie i funkcja są opisane w panelu, więc nie ma problemu z ich wykorzystaniem. Do tego opiekunowie partnerów czuwają i w każdej chwili są gotowi pomóc.

W programie zarobią zarówno osoby dopiero zaczynające jak i doświadczone. Podpowiem jeszcze, że na własnych zakupach również można zarabiać.

Czy program partnerski LeadStar to najlepszy program partnerski w Polsce? Na pewno jest bliski ideału, więc zachęcam do rejestrowania się, testowania i oczywiście zarabiania.

KLIKNIJ I WYPRÓBUJ! >>>

Leave a Reply

%d bloggers like this: