Program Partnerski Linuxpl

 

Dobry hosting? Nad wyborem hostingu zastanawia się mnóstwo osób. Szukają informacji w sieci, pytają znajomych o opinię, patrzą z jakich hostingów korzystają inni… Możesz na tym zarabiać!

Wiele firm hostingowych prowadzi swój program partnerski. Dlaczego rekomenduję Linuxpl? Od lat trzymam u nich swoje strony i domeny i jestem bardzo zadowolonym klientem. Atrakcyjne  ceny, wysoka jakość usług, szybka pomoc w każdej sprawie, prostota w korzystaniu. Miałem hosting w innych firmach i przeniosłem wszystkie strony na hosting Linuxpl

Tak więc z czystym sercem polecam te usługi.

Firma posiada swój program partnerski, więc możesz zarobić na polecaniu hostingu i innych usług.

Do programu partnerskiego może przystąpić każdy, kto ma swoją stronę www i wyraził chęć przystąpienia przez wybranie odpowiedniej opcji w panelu Klienta.

Link do rejestracji>>> 

Rejestrujesz się, klikasz na Program Partnerski, stawiasz „ptaszka” i już masz swój link partnerski. Nie musisz mieć założonej działalności gospodarczej, aby przystąpić do programu.

Umieszczasz link lub banner na stronie: jeżeli potencjalny klient kliknął na link znajdujący się na stronie partnera, zamówił konto hostingowe i uiścił opłatę, jako partner otrzymujesz prowizję, która zasila Twoje osobiste konto.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Cookies mają ważność 90 dni, więc jeśli za pierwszym razem ktoś kliknie w Twój link partnerski, ale nie założy konta, to jak w tym czasie wróci, założy konto i je opłaci, to i tak otrzymasz prowizję.

Wysokość prowizji

Prowizja jest stała i otrzymujesz 10% od poleconej usługi.

Cena produktów, czyli domen i hostingu, waha się od kilkudziesięciu złotych do kilkuset. Wejdź na stronę linux.pl i oblicz sobie 10% od cen –będziesz wiedzieć, ile zarobisz.

Pieniądze możesz wypłacić, gdy uzbierasz 100 zł. Zarobione środki możesz przeznaczyć na opłacenie swoich usług, które wykupujesz. Można więc mieć darmowy hosting i darmowe domeny.

Firma stale oferuje różne promocje, więc jest to dodatkowy argument dla potencjalnych klientów. Można mieć domeny za darmo, gdy wykupuje się różne usługi. Co ważne dla osób „nietechnicznych”, razem z hostingiem otrzymuje się preinstalowane skrypty, dzięki czemu paroma kliknięciami można postawić własną stronę internetową.

O wszystkich usługach i ich wersjach, promocjach, parametrach przeczytaj na stronie Linuxpl>>> 

Czy warto przystępować do Linuxpl? Powtarzam – ja jestem zadowolony korzystając przez tyle lat, więc możecie śmiało polecać i zarabiać! Zobacz>>>

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: