Program Partnerski mBank

Program Partnerski mBank

mBank trzęsie Internetem. Taka reklama pojawiła się w mediach i jest w tym ziarnko prawdy. Z uwagi na dość szeroką ofertę produktów, bankowych, mBank jest również dość popularny wśród osób zajmujących się programami partnerskimi. Stosunkowo łatwo przecież reklamować na przykład konto internetowe nawet przez stopki w mailach czy pod tekstami na blogu. Ale nie trzeba mieć nawet własnej strony www,  żeby zarabiać z mBankiem. Poza tym wspomagani jesteśmy reklamami tej firmy w innych mediach, więc czytelnicy i klienci wiedzą ogólnie o czym mowa.

Panel pp jest dość przejrzysty, mamy oczywiście dostęp do statystyki statystyki materiałów promocyjnych i transakcji, własnych danych. PP mBanku oferuje następujące narzędzia do promocji: linki, bandery, reklamy video. Mamy wsparcie w postaci regularnych maili informujących o nowościach, blogu pp, naprawdę jest pełna informacja o produktach i usługach. Oferowane są nawet  promocje i konkursy dla partnerów.

 W panelu znajdziemy również tabelę prowizji za poszczególne produkty. Przykładowe prowizje:

– eKONTO/eMAX plus – 45 zł (W ciągu 120 dni od dnia złożenia wniosku na rachunku musi zostać zanotowane saldo dzienne na koniec dnia roboczego w wysokości co najmniej 100 zł.)

– izzyKONTO – 35 zł (W ciągu 120 dni od dnia złożenia wniosku na rachunku musi zostać zanotowane saldo dzienne na koniec dnia roboczego w wysokości co najmniej 30 zł.)

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

– mBIZNES konto/mBIZNES plus – 50 zł (W ciągu 120 dni od dnia złożenia wniosku na rachunku musi zostać zanotowane saldo dzienne na koniec dnia roboczego w wysokości co najmniej 200 zł.)

– KARTY kredytowe – 50 zł (Kwota prowizji jest przyznawana w momencie wydania karty kredytowej.)

– mPLAN hipoteczny – 0,60% wartości uruchomionego kredytu (Kwota prowizji jest przyznawana w momencie uruchomienia kredytu.)

– KREDYT gotówkowy – 0,70% wartości uruchomionego kredytu (Kwota prowizji jest przyznawana w momencie uruchomienia kredytu.)

 Minusy? Jak ktoś zauważył, wszystkie programy partnerskie banków traktują nas trochę nie fair, ponieważ nie ma w nich prowizji wieczystych. Otrzymujemy prowizję za ściągnięcie klienta do banku, ale potem nie dostajemy już od jego działań i zarobków banku na nim ani procencika. Coś w tym jest. choć mi to akurat nie przeszkadza w tym, żeby działać w pp mBanku.

 Zostań partnerem mBanku!

Leave a Reply

%d bloggers like this: