Program Partnerski Mega Koszulki

Program Partnerski Mega Koszulki jak sama nazwa wskazuje daje zarobić na takich produktach jak koszulki, bluzy, torby, kubki, dla dzieci, w tym są różnego typu przedmioty i produkty. Jest więc co promować. Dzięki temu można wybrać sobie z tego sklepu pasujące produkty do tematyki Twojej strony czy bloga, czy też przetestować, którymi produktami są najbardziej zainteresowanie odwiedzający Twoje strony.

Rejestracja jest prosta, trzeba tylko podać podstawowe dane. Wejdź na stronę MegaKoszulki i u góry masz odnośnik Zarabiaj z nami.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Na dobry początek współpracy dostaniesz 30 zł doliczone jako prowizje. Dostępne kreacje i linki możesz zamieszczać na swojej stronie www, fan page, blogu lub forach dyskusyjnych. Odwiedzający klikając w reklamy przechodzą do sklepu MegaKoszulki.pl, jednak z unikalnym ID partnera, dzięki któremu następuje weryfikacja rozliczeniowa. Jeśli, któraś z osób tak przechodząca na stronę sklepu dokona zakupu w ciągu 30 dni, na konto partnera wpłynie 17% wartości tego zamówienia (bez kosztów przesyłki).

Po zalogowaniu się do panelu masz wysokość swoich prowizji, statystyki (ilość odsłon dziennie i ilość kliknięć i CTR – współczynnik odsłon do kliknięć) i kreacje reklamowe. 

O to właściwie wszystko. Wypada wziąć się za promocję i zobaczyć jakie będą jej efekty. Życzę Ci wysokich prowizji!

Link do rejestracji>>>

 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: