Program Partnerski Miasto Szkoleń

Miasto Szkoleń

Po pierwsze – fajna nazwa.

Po drugie, twórca tego PP narobił nim sporego zamieszania! Dobrze wymyślony, skoncentrowany na niszy, czyli marketingu, zaproszeni znani i co najważniejsze, skuteczni internetowi marketerzy.

Oprócz profesjonalnych szkoleń, Miasto Szkoleń umożliwia każdemu potencjalnie zainteresowanemu zarobić pieniądze w jednej z najlepszych nisz w Internecie: Niszy Zarabiania Przez Internet.

Program ten oferuje najwyższe prowizje dostępne na rynku 60% oraz system abonamentowy, dzięki któremu będziemy otrzymywać co miesiąc stałe, comiesięczne prowizje.

Czyli nie tylko można zarobić, ale również uczyć się od najlepszych w tym biznesie. A są to:

Paweł Krzyworączka

Paweł jest prawdziwym Ebiznes-man-em z… powołania. Pomimo doktoratu na AGH z zakresu wysadzania budowli, postanowił wszystko rzucić (zdetonować ;) ) i zająć się Marketingiem Internetowym. W obecnej chwili jest znanym i cenionym ekspertem z zakresu Ebiznesu. Specjalizuje się w Pozycjonowaniu serwisów Internetowych. Paweł stworzył wokół siebie prawdziwe Imperium, które wspiera go w rozwoju jego przedsiębiorstwa Internetowego. Prowadzi liczne szkolenia stacjonarne, jest cenionym autorem kilku książek na temat Ebiznesu.

Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest szeroko znany w Internecie pod pseudonimem „Under”. W przeciągu roku zarobił milion złotych w branży „randkowej”. Jednak po swoim ślubie postanowił skończyć z uwodzeniem i teraz jako jeden z najlepszych marketerów w Polsce uczy innych w jaki sposób skutecznie zarabiać pieniądze w Internecie. Już teraz o Adrianie krążą w Internecie legendy na temat jego kontrowersyjnych wypowiedzi, które w niesamowity wręcz sposób trafiają do jego audytorium.

Adrian jest specjalistą w zakresie pozyskiwania nowych klientów, google Adwords, Product launch czy E-mail marketingu.

Jacek Dudzic

Od 2007 roku Jacek zajmuje się marketingiem sieciowym oraz internetowym. W swojej pracy korzysta z narzędzi społecznościowych, video oraz email marketingu. Odnosi w swojej pracy znaczące sukcesy: w 2010 roku zdobył tytuł dystrybutora numer 1 na świecie firmy, z którą wówczas współpracował. Od maja 2010 przewodzi zespołowi marketingowemu WellBiznes, w którym pracuję z partnerami z wielu krajów świata.

Jest cenionym ekspertem w zakresie budowania własnego wizerunku w Internecie. Jacek zawsze pracuje z najlepszymi osobami w branży, wszyscy pamiętają jego słynne szkolenie z Piotrem Tymochowiczem.

Paweł Danielewski

Autor i właściciel wielu portali Internetowych. Od grudnia 2010 roku Prezes Zarządu Spółki TLM IT Sp. z o.o, pod szyldem, której prowadzone są takie portale jak: Interkursy.pl, Benefiter.pl, czy GotowePortale.pl Jest autorem wielkiego projektu Expert 2.0, który na zawsze zapisał się w historii Polskiego Ebiznesu.

Paweł programuje w PHP, MySQL, jQuery, Smarty. Posiada wiedzę z zakresu technik handlu na Allegro gdzie w ciągu 3 lat obsłużył przeszło 600 osób i zbudował sieć parterów handlowych. Doskonale zna się również na sprzedaży bezpośredniej poprzez email marketing czy kampanie adwords. Doradza internetowym przedsiębiorcom w zakresie handlu internetowego oraz zajmuję się sprzedażą gotowych szkoleń i narzędzi do zarabiania przez Internet.

W wolnych chwilach podróżuje. Lubi spontaniczność i nieplanowane wyjazdy jak choćby jednodniowa wyprawa do Londynu czy weekendowe zwiedzanie Paryża. Jest miłośnikiem samochodów marki Porsche.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Michał Toczyski

Pasjonat skutecznego i kreatywnego marketingu. Pomaga Firmom w ich promocji, wskazuje i realizuje dla Nich nowe strategie działania. Koordynator Kreatywnej Grupy Marketingowej Platinum Group. Organizuje także warsztaty i konferencje biznesowe w ramach grupy szkoleniowej Sukces PRO.

Współpracował do tej pory z ponad 50-cioma doświadczonymi trenerami, mistrzami w swoich dziedzinach. Poprowadził ponad 100 godzin wystąpień publicznych, często jako gość konferencji, biznes mikserów i seminariów. Pisze artykuły, blogi, felietony oraz informacje prasowe. Pojawiają się one w licznych portalach internetowych [przyp. red. Bankier.pl, Inwestycje.pl, DlaStudenta.pl, Excluzive.pl, Finanse.wp.pl, Edustacja.pl, Di.com.pl i w kilkudziesięciu innych portalach].

Mirosław Skwarek

Jest ekspertem perswazji w Internecie. Od ponad 6 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu NLP, perswazji, negocjacji, copywritingu, sprzedaży Allegro i przedsiębiorczości. W sumie na salach treningowych spędził ponad 1000 godzin! Nie jest to jednak najważniejsze. Podczas serii wspomnianych szkoleń i doradztw pomógł wielu właścicielom firm rozwinąć ich Biznes.

Jako copywriter współpracuje z takimi firmami jak Złote Myśli czy Psychorada.pl. Jest autorem książek m.in “Recepta na kryzys”, poradników i kursów internetowych. Prowadzi także blogi eksperckie m.in PerswazjaWSprzedazy.pl i Milion za Slowo.pl. Jest także właścicielem 23 stron internetowych, które generują pasywny dochód.

Mirek jest autorem trzech książek i ponad 20 kursów Internetowych. Od samego początku platformy jest najlepszym autorem i partnerem w serwisie Interkursy.pl

Bartek Popiel

Bartek jest człowiekiem, który wcześnie wstaje, dużo czyta i łączy swoją pracę z pasją. W chwili obecnej Bartek jest coachem rozwiązującym wszelkie problemy z edukacją, produktywnością i odwlekaniem. Aby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, Bartek stworzył blog: BartekPopiel.pl, na którym udziela wskazówek dotyczących takich tematów jak: szybka i efektywna nauka, szybkie czytanie, produktywność, komunikacja i motywacja. Bartek jest autorem ebooka „Zrobię To Dzisiaj!”, który w zawrotnym tempie został bestsellerem.

Lech Baczyński

Na co dzień zajmuje sie programami partnerskimi – z dobrymi wynikami, bo zarabia w nich przyzwoite pieniądze. Zazwyczaj jest wśród najlepszej 10 partnerów w danym Programie Partnerskim, oczywiście pod względem zarobków.

W 2010 roku przeprowadził dwa szkolenia na temat zarabiania w programach partnerskich jedno w Warszawie, a drugie w Krakowie.

Lech programuje w Perlu (prowadził nawet dwa wykłady na temat tego języka na międzynarodowych konferencjach YAPC::EU w Lizbonie i Pizie). Współpracował także z wydawnictwem Złotych Myśli jako copywriter. Poza tym pisał artykuły dla Magazynu Internet, np. kurs WML i artykuł o javascript, Gazety Internetowej, Miesięcznika Ubezpieczeniowego. Artykuł z 2001 roku o marketingu wirusowym ukazał się, oprócz Magazynu Internet, także w cneb oraz BizReporterze.

Krzysztof Lis

Od 2006 r. zarabia na prowadzonych przez siebie blogach, m.in. na reklamie kontekstowej AdSense i programach partnerskich. Od 2007 r. pisze, jak to robi. Autor bloga zarabianie-na-blogu.pl. Swoją wiedzą dzielił się na Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich i konferencji Rozwiń swój biznes z Google AdSense, a także na wielu innych konferencjach. Jest znanym i cenionym specjalistą w branży w zakresie Blogowania.

Być może w chwili kiedy to czytasz, doszli już następni trenerzy.

Według mnie PP Miasto Marzeń może być źródłem niezłych dochodów.

Obejrzyj video tłumaczące całą ideę a potem zapisz się i zarabiaj>>>

Leave a Reply

%d bloggers like this: