Program partnerski Money2Money

Program partnerski Money2Money to jeden z najlepiej ocenianych przez partnerów program partnerski w Polsce. Zgodnie z nazwą jest program finansowy.  Działa od ponad 10 lat. Właścicielem programu jest największe w Polsce internetowe medium biznesowe w Polsce, co gwarantuje bezpieczeństwo i jakość programu partnerskiego.

O wielkości prowizji dobrze mówi informacja, że najlepsi partnerzy zarabiają nawet 140.000,00 zł miesięcznie! Wyobraź sobie, że zarabiasz choćby 10% tego co najlepsi…

Sposoby zarabiania w programie Money2Money

Istnieją dwa modele współpracy z programem:

1. Agent –zarabiasz na swoich kontaktach i bezpośrednich poleceniach.

2. Wydawca – zarabiasz w internecie, na stronach internetowych, w portalach społecznościowych i wszystkich innych możliwych miejscach.

Sposób zarabiania jako Agent jest poświęcony:

 • agentom ubezpieczeniowym, doradcom finansowym, pośrednikom w sprzedaży nieruchomości, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o produkty komplementarne i na nich dodatkowo zarabiać,
 • przedsiębiorcom posiadającym stacjonarne punkty (placówki) handlowe lub usługowe, którzy mają relacje bezpośrednie ze swoimi klientami lub posiadają struktury sprzedażowe,
 • studentom i osobom, które chą zarobić „przy okazji” albo zbudować solidne fundamenty biznesu opartego na bezpośrednim polecaniu produktów finansowych.

Sposób zarabiania jako Wydawca jest poświęcony:

 • właścicielom stron WWW, for i blogów internetowych oraz baz mailingowych, którzy chcą na nich zarabiać więcej lub dopiero rozpocząć zarabianie,
 • każdemu kto chce dopiero rozpocząć zarabianie on-line i nie ma jeszcze swojej strony WWW (udostępnimy Ci gotowe narzędzia), a Twoim zadaniem będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach itp.

 

Program oferuje współpracę z wieloma instytucjami  finansowymi, nie tylko z bankami, dzięki czemu oferta produktów jest bardzo szeroka. Liczba produktów do polecania przekracza już 300. Jest więc z czego wybierać i co promować.

Korzyści finansowe z przystąpienia do programu:

 • Wysokie prowizje
 • Dodatkowe prowizje
 • Bonusy
 • Proste zarabianie

Program oferuje bardzo korzystne prowizje, a także wiele dodatkowych zachęt dla partnerów. Nie ma tu nic skomplikowanego. Po rejestracji i zalogowaniu się masz dostęp do tabeli prowizji, dzięki której zorientujesz się na czym zarobisz najwięcej.

Inne korzyści:

 • Proste i przejrzyste zasady rozliczania
 • Szeroka oferta produktów w programie
 • Stała opieka dedykowanego specjalisty już od momentu rejestracji
 • Specjalne programy edukacyjne dla partnerów programu
 • Unikalne narzędzia
 • Wiedza ekspercka

Nie mam wyjścia, jak potwierdzić, że te wyżej zapisane korzyści są dla każdego partnera:) Opiekunowie programu sami się do mnie odezwali, w razie jakiegokolwiek pytania odpowiedzi udzielają natychmiast i to nie tylko mailowo, ale także telefonując! Opieka i pomoc jest więc naprawdę na wysokim poziomie.

 

Na czym zarabia się w Money2Money

1. ZARABIASZ na prowizjach od sprzedanych przez Ciebie produktów.

2. ZARABIASZ na sprzedaży realizowanej przez partnerów programu, których Ty pozyskałeś.

Jest to więc program wielopoziomowy, ponieważ oprócz polecania produktów, możesz budować również swoją sieć partnerów i zarabiać na produktach przez nich sprzedanych.

 

Modele rozliczeń w programie:

CPSwynagrodzenie od zawarcia przez klienta umowy i spełnienia ewentualnych warunków dodatkowych opisanych w tabeli. Wynagrodzenie jest należne po otrzymaniu przez Money.pl rozliczenia od instytucji oferującej dany produkt.      
CPLwynagrodzenie za wysłany formularz zawierający poprawne dane klienta umożliwiajace kontakt doradcy z Klientem. Klient potwierdza fakt złożenia danych i zainteresowanie produktem, w przypadku ubezpieczeń konieczne moze też być zrobienie kalkulacji przez Klienta podczas kontaktów z doradcą ubezpieczeniowym. Wynagrodzenie jest należne po otrzymaniu przez Money.pl rozliczenia od podmiotu oferującego dany produkt.      
CPAWynagrodzenie za wysłany formularz zawierający poprawne dane Klienta, w wyniku którego dochodzi do wykonania przez Klienta określonej aktywności opisanej w kolumnie warunków dodatkowych (np. spotkania z doradcą podmiotu oferującego produkt). Wynagrodzenie jest należne po otrzymaniu przez Money.pl rozliczenia od podmiotu oferującego dany produkt.

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Istnieją również Premie Specjalne.

Tabela prowizji, która dostępna jest po zalogowaniu się, pokazuje ile możesz zarobić. Są to stawki określone w kwotach lub procentach.

W praktyce możesz zarobić od kilkunastu złotych do kilkuset za polecenie produktu.

Istnieją produkty, za których polecenie otrzymasz określony procent od np. kredytu, a to oznacza, że możesz jednym poleceniem zarobić nawet kilka tysięcy złotych.

Bywają przypadki, gdy jest to nawet kilkanaście tysięcy złotych za jeden produkt!

Możesz również zarabiać na korzystaniu z proponowanych produktów finansowych. Zakładasz np. lokatę dla siebie i otrzymujesz z tego tytułu prowizję (i oczywiście odsetki od lokaty). Podobnie możesz polecić produkty swojej rodzinie, znajomym, sąsiadom itd.

Polecanie partnerów

W programie możesz polecać partnerów, ale oczywiście nie musisz, możesz tylko promować produkty finansowe.

Ty i osoba, której zarekomendujesz program otrzymacie dodatkowe korzyści:

 • 5% prowizji dla Ciebie od przychodu osób, które zarejestrowały się w M2M z Twojego polecenia,
 • Po 100 zł dla Ciebie i poleconej osoby, jeśli w pierwszym kwartale osiągnie ona zysk 500 zł lub większy,
 • dodatkowe premie kwartalne przez pierwszy rok obecności w m2m dla osoby, która zarejestrowała się z Twojego polecenia:

– dodatkowe 300 zł co kwartał jeśli osiągnie ona w tym czasie przynajmniej 2000 zł przychodu,

– dodatkowe 500 zł co kwartał jeśli osiągnie ona w tym czasie przynajmniej 5000 zł przychodu,

Dzięki tym premiom polecona przez Ciebie osoba będzie miała dodatkową motywację do zarobku, a więc do generowania prowizji dla Ciebie.

Im więcej osób polecisz, tym więcej będziesz zarabiać – pamiętaj, że otrzymasz także prowizje za polecanie produktów.

 

Jak zarejestrować się w programie Money2Money

Przystąpienie do programu jest oczywiście darmowe, nie ma żadnych opłat. Wszystkie formalności załatwia się online. Rejestracja jest bardzo prosta i szybka.

Rejestracja w Money2Money>>>

a następnie wybierz formę współpracy. Jeśli chcesz zarabiać przez internet wybierz rejestrację jako Wydawca:

w następnym okienku:

1. Potwierdź typ partnera.

2. Wybierz rodzaj konta – czy jako osoba prywatna czy jako firma. Tu musisz uzupełnić pola, które się pokażą.

3. Wpisz imię.

4. Wpisz nazwisko.

5. Wpisz numer telefonu.

6. Naciśnij „Potwierdzam”.

 

Na potwierdzenie rejestracji musisz poczekać do 2 dni roboczych, ale wiem z doświadczenia, że następuje to szybciej.

Po rejestracji otrzymasz pakiet darmowych poradników, dzięki którym szybko poznasz program i zasady jego działania.

 

Narzędzia do promocji programu Money2Money

Po rejestracji, jej potwierdzeniu, możesz zalogować się do swojego panelu użytkownika.

Panel jest przejrzysty i prosty w użytkowaniu.  

Nie powinno być żadnych problemów z jego użytkowaniem. Jak widać ma wiele zakładek, ale po przejrzeniu wszystko staje się dla użytkownika jasne. Po kliknięciu na znak zapytania pokaże się opis zakładki.

 

Program oferuje dużą liczbę narzędzi do promowania produktów:

– linki,

– widżety,

– kreacje reklamowe różnej wielkości,

– moduły różnego typu,

– zestawienia i porównania produktów. 

Możesz je w prosty sposób za pomocą kliknięć konfigurować i wstawiać ja swoje strony. Pobierasz link lub gotowy kod (są wersje PHP, UTF8, JavaScript,  JavaScript+ UTF8, XML) i kopiujesz go.

A jeśli nie posiadasz własnej strony, to otrzymasz gotową od Money2Money! Możesz ją konfigurować i promować.

 

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten artykuł pozwolił Ci zorientować się w możliwościach zarabiania w programie partnerskim Money2Money. Motywacją dla Ciebie niech będzie fakt, że istnieją partnerzy, którzy utrzymują się tylko ze współpracy z tym programem!

PS. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w obsłudze programu Money2Money 

Zobacz program partnerski Money2Money>>> 

16 Comments

 1. Andrzej B.

  Bardzo ciekawy blog, jak również sam wpis.

  Jestem bardzo ciekaw, jak w takim biznesie można prognozować dochody?

  1. Przemysław Pufal

   W takim biznesie czyli w programach partnerskich?

 2. Patryk

  Szczerze to niezbyt mi się podoba, wygląda to jak reszta piramidek finansowych, w której wygrywa tylko ten, co stoi na jej szczycie. Wiadomo jak jesteś obrotny, to wyjdziesz na swoje, no ale…

  1. Przemysław Pufal

   W jaki sposób pośrednictwo w sprzedawaniu produktów finansowych ma być piramidą finansową?! Są konkretne produkty, są znane i bezpieczne banki, otrzymuje się prowizję od sprzedaży. W piramidach finansowych nie ma produktu albo jest cokolwiek, „dla oka”, żeby uzasadnić przyłączenie kolejnych osób, a prowizja uzależniona jest od namówienia kolejnych osób. Tu jest zwykły program partnerski. Wydaje się, że nie przeczytałeś artykułu uważnie.

  2. Artur Kuśmierek

   Niestety, ale bardzo często spotykam się z takim odbiorem programów partnerskich. Wszystko przez „naganiaczy” do piramid finansowych, którzy uwielbiają nazywać swoje „genialne biznesy” programami partnerskimi.

   Sam aktywnie uczestniczę jako partner w m2m i mogę szczerze polecić ten program, ale jeżeli ktoś przyrównuje prawdziwe programy partnerskie do piramid finansowych, musi wiedzieć, że te pierwsze nie wymagają żadnego wkładu własnego.

   1. Przemysław Pufal

    Trafiłeś w samo sedno! Tak właśnie niestety się dzieje.

 3. Ecocomfort

  Artykuł kuszący wszystko pięknie ładnie , ale jak będzie to wyglądało w rzeczywistości to mam mieszane odczucia .Tyle że kto nie próbuje może dwa razy stracić.

  1. Przemysław Pufal

   Nie ma co się zdawać na odczucia, tylko spróbować! Tak jak napisałeś. Przyłączając się nie można stracić, ponieważ program jest bezpłatny!

 4. Syneko

  Bardzo ciekawa opcja. Z pewnością spróbuję. Dzięki za wpis.

  1. Przemysław Pufal

   Proszę bardzo! Polecam się na przyszłość! 🙂

 5. Marek Masalski

  Podobno na PP z kategorii finanse i kredyty najlepiej się zarabia. Sam na razie jestem ceneo. Plus jest taki, że wystarczą kliknięcia żeby zarobić. Jednak czy do takiego PP finansowego nie potrzebna jest strona czysto finansowa. Wiadomo lepsze dopasowanie reklam itd. na takim blogu rowerowym jak mój współczynnik kliknięć może być raczej mizerny.

  1. Przemysław Pufal

   To prawda, lepszy blog tematyczny. Ale 🙂 są jeszcze listy mailingowe, media społecznościowe. Można je również wykorzystać.

 6. Automator

  Ciekawy artykuł. Chciałbym dodać że nie zawsze taki biznes wychodzi, a to nie ma zainteresowania aktualnie danym produktem itd. ale zawsze można zmienić produkt i może się czegoś dorobimy. W takim interesie trzeba być obrotnym w internecie czy mieć duży kontakt z ludźmi.

  1. Przemysław Pufal

   Każdy biznes może nie wypalić. Jednak zainteresowanie produktami bankowymi, finansowymi jest stałe. Biorąc pod uwagę fakt, że nic nie trzeba inwestować ani płacić, żeby się zarejestrować, ryzyko straty nie istnieje.

   1. Marek Masalski

    Można stracić czas, a czas to pieniądz. Jeśli zdecyduję się na promowanie strony pod hmm nazwijmy to kiepski program, albo coś zrobię nie tak stracę czas, który mógłbym poświęcić na coś innego 🙂

    1. Przemysław Pufal

     Fakt, zawsze można poświęcić czas na siedzenie przed telewizorem 🙂 A błędy popełnia każdy, na nich się też uczymy, więc nie rozumiem, skąd ten strach przed nimi. A bez działania, bez zaangażowania nawet nie wiemy, ile tracimy.

Leave a Reply

%d bloggers like this: