Program partnerski Oferteo

Program partnerski Oferteo to nowy program, który daje Ci możliwość zarobienia na kojarzeniu. Nie jest to biuro matrymonialne, tylko miejsce, w którym każdy, kto szuka jakiegoś produktu lub wykonawcy usługi, otrzymuje bezpłatne i niezobowiązujące do zakupu oferty. Bardzo praktyczne rozwiązanie, niezależnie od tego, czy chcesz coś kupić prywatnie czy jako firma.

Oszczędzasz nie tylko czas, bo trzeba samodzielnie przeczesać internet, ale również pieniądze, bo firmy mające przed sobą zdecydowanego klienta poszukującego konkretnego produktu lub usługi, składają atrakcyjne oferty.

Co więcej, będą to również firmy z Twojego regionu, więc przy okazji wspierasz regionalny biznes.

A na czym polega ten program partnerski?

Tak jak napisałem: na kojarzeniu. Twoim zadaniem jest skojarzyć potencjalnego klienta i portal Oferteo.pl

Zacznijmy od rejestracji. Link do rejestracji TUTAJ

Rejestracja jest prosta. Rejestrujesz się na stronie i masz dostęp do programu partnertskiego. W miejscu, w którym podajesz swoje strony internetowe i blogi, wpisz wszystkie, które będziesz wykorzystywać. W razie czego po rejestracji możesz je jeszcze dopisać.

W panelu masz swoje dane, statystyki i rozliczenia i kreacje, czyli linki i widgety, które wykorzystasz w promocji.

Możesz kierować na stronę Oferteo w dwóch celach:

– pomagać w zakupie produktu lub usługi,

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

– pomagać w pozyskaniu klientów.

Twoimi grupami docelowymi będą więc zarówno klienci chcący coś kupić, jak i firmy, które dzięki temu portalowi mogą zyskać klientów.

Masz do dyspozycji ponad 1500 projektów widgetów związanych z 15 branżami, ale pewnie ich liczba wzrośnie. Wtyczki możesz modyfikować tak, aby lepiej pasowały do wyglądu docelowej strony internetowej i umieszczonych na niej treści. Przykładowy widget masz na górze tego artykułu.

Wysokość prowizji w programie partnerskim Oferteo.pl

Za promowanie otrzymujesz dwa rodzaje prowizji:

  1. Prowizje za pomoc w zakupie produktu lub usługi wynieść może nawet 120 zł + 30% wpłat.
  2. Pomoc w pozyskaniu klientów – 30% wpłat firm, które zarejestrowały się z Twojego polecenia.

Przy każdej ofercie, którą możesz promować, masz podaną maksymalną wysokość prowizji i średnią jej wysokość. Możesz więc wybierać do promocji oferty najbardziej opłacalne a jednocześnie dostosowane tematycznie do Twojej strony czy bloga.

A kategorii produktów i usług jest dużo. Poza tym, co jest bardzo atrakcyjne, można zarabiać na branżach, które raczej nie są spotykane w innych programach partnerskich, na przykład budowlanka, różne materiały i surowce, rolnictwo.

Zobacz wszystkie kategorie>>>

Moim zdaniem program partnerski Oferteo.pl ma duży potencjał zarobkowy. Jego podstawowe atuty to ciekawe branże, wysokie prowizje, łatwość korzystania z narzędzi.

A dla osób, które doczytały do tego miejsca mam jeszcze jeden argument: jeśli polecisz kogoś do programu partnerskiego, to otrzymasz 5% z jego prowizji. Wystarczy, że polecisz kogoś obrotnego a będziesz zarabiać bez własnej pracy w przyszłości.

LINK DO PORTALU I PROGRAMU PARTNERSKIEGO>>>

Skomentuj!

6 odpowiedzi na “Program partnerski Oferteo”

  1. Nigdy nie korzystałem z programów partnerskich – zawsze jakoś starałem się ich unikać. Pewnie dlatego że nie posiadam odpowiedniej wiedzy – dzięki temu postowi dowiedziałem sie naprawdę wiele i kto wie moze zaintersuję się jakimś programem i jeszcze dzięki temu zyskam? Dzięki za info! Pozdrawiam serdecznie!

Leave a Reply

%d bloggers like this: