Program Partnerski Psychorada

psychoradaWśród wielu programów partnerskich można znaleźć również programy, które wyróżniają się tematyką. Zgodnie z nazwą Program Partnerski Psychorada oferuje zarówno różne produkty jak i usługi związane z psychologią.

Coraz więcej osób korzysta z fachowej pomocy psychologów, seksuologów, pedagogów, również online. Taka pomoc przez internet jest szybka, wygodna i w zasadzie anonimowa, bez spotkań twarzą w twarz, co może mieć duże znaczenie dla osób nieśmiałych albo mających problem z dostaniem się do tego typu specjalistów.

Psychorada oferuje pomoc  udzielając porad mailowo a także przez Skype`a. Oferuje również różne produkty na temat psychologii, rozwoju osobistego, motywacji itp. w formie kursów, szkoleń, ebooków, audiobooków, dostępu do portali.

 

psychorada program partnerskiRejestracja w Programie Partnerskim Psychorada

Rejestracja nie przysporzy Ci żadnych problemów. Podajesz bowiem:

imię

identyfikator

hasło

Identyfikator to Twój unikalny symbol, który będziesz używał w twoich linkach partnerskich, na podstawie którego będziesz rozpoznawany przez nasz system w czasie naliczania prowizji.

Link do rejestracji>>>  

Prowizje w Programie Partnerskim Psychorada

1 poziom (bezpośrednia): 15 % od wartości zamówienia

1 poziom (wieczna): 10 % od wartości zamówienia

2 poziom: 20 % od wartości prowizji poziomu 1

 

Panel partnera i narzędzia do promocji

Panel partnera jest przejrzysty, łatwo z niego korzystać. Znajdziesz w nim statystyki kliknięć w Twoje linki partnerskie, a także statystyki prowizji.

Materiały promocyjne to linki tekstowe, banery i różne pliki i inne materiały, które możesz za darmo rozdawać, co stanowi świetny pretekst do zapoznania potencjalnych klientów z tą stroną i produktami.

psychorada panel partnera

Zarówno na portalu, jak i w newsletterze programu a także w panelu partnera znajdziesz sporo przydatnych informacji zarówno na temat produktów i usług, jak również porady na temat promowania Psychorady. Ułatwi Ci to znacznie zdobywanie prowizji.

 

Podsumowanie

Program Partnerski Psychorada wyróżnia się unikalną tematyką, produktami i usługami, które są poszukiwane w internecie. Darmowe materiały do promocji ułatwiają zdobywanie klientów. Zarówno portal jak i materiały są przygotowywane przez fachowców, co zapewnia wysoką ich jakość. Program można promować w zasadzie wszędzie (blogi, strony, media społecznościowe), bo tematyka produktów jest szeroka. 

Zobacz stronę programu>>>  

Skomentuj!

4 odpowiedzi na “Program Partnerski Psychorada”

    • Siedzę trochę w tej branży- coraz więcej Polaków szuka takiej pomocy, na szczęście, bo o zdrowiu psychicznym często zapominamy…

  1. Czasy kiedy w Polsce panowało przekonanie, że do psychologia czy psychiatry chodzą wyłącznie wariaci czy psychopaci odchodzą już powoli do lamusa. Niezmiernie mnie to cieszy, bo dobry psycholog czy inny terapeuta naprawdę może pomóc – każdemu czasem przyda się chwila rozmowy czy spojrzenie kogoś postronnego na nasz problem.

Leave a Reply

%d bloggers like this: