Program Partnerski RedCart

RedCart to firma zajmując się tworzeniem sklepów internetowych. Można dzięki niej zostać właścicielem pięknego, funkcjonalnego sklepu internetowego. Nie trzeba znać się na programowaniu, nie trzeba samodzielnie wymyślać funkcji sklepu, tylko zlecić to profesjonalistom.

Osobom chcącym zarabiać w internecie, RedCart proponuje przyłączenie się do programu partnerskiego.

Rejestracja w Programie Partnerskim RedCart

Rejestracja nie przysporzy Ci żadnych problemów.  

Przystąpienie do Programu RedCart  jest bezpłatne.

Link do rejestracji>>>  

 

Po rejestracji otrzymujesz dostęp do Panelu Partnera, w którym masz gotowy własny link partnerski i oczywiście dostęp do statystyk.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Zarabianie i prowizje

Od momentu rejestracji możesz zacząć polecać usługi RedCart.

Nie ma żadnych limitów prowizji za polecane usługi. Tak więc faktycznie tylko od Ciebie zależy jakie zyski wygenerujesz

Otrzymasz 30% prowizji za każdego poleconego Klienta, co oznacza, że możesz zarabiać nawet 1107 zł za polecenie każdego klienta. Nie ma ograniczeń co do wypłat prowizji.  

Promocja

Firma obiecuje, że do dyspozycji jest dedykowany doradca, który odpowie na wszelkie pytania, pomoże przy promocji biznesu i przekaże materiały marketingowe. To samo otrzymuje Partner- od razu po rejestracji skontaktowała się ze mną pracownica firmy. Otrzymałem między innymi poradnik w pdf, który pomaga Partnerom w zdobywaniu klientów.

Grupą docelową w tym programie są oczywiście osoby chcące posiadać nowoczesny sklep internetowy. A takich osób jest coraz więcej. Warto więc, również z uwagi na wysokie kwoty prowizji, zainteresować się Programem Partnerskim RedCart.

Zobacz Program Partnerski RedCart>>>

5 Comments

 1. Johan

  Ciekawa propozycja,mysle ze warto sie nad nia mocniej zastanowic.

  1. Przemysław Pufal

   Zapewniam, że warto spróbować!

 2. robertwrobel

  Interesująca propozycja. W dzisiejszych czasach kiedy każdy szuka sposobu na zarobienie przysłowiowych paru groszy warto spróbować i przekonać się osobiście czy mozna cos zarobić

  1. Przemysław Pufal

   Pewnie! Pozdrawiam!

 3. Reishi

  Ja tam mam znajomego, który jest profesjonalistą w tworzeniu sklepów online. Ale ogólnie program z tego co widzę jest ciekawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.