Program Partnerski Selkar

Program partnerski Selkar to oczywiście możliwość zarabiania na polecaniu znanej księgarni, jaką jest Selkar.pl – sprawdzona marka, ponad 140 tysięcy produktów (nie tylko książki!) i dobry program partnerski.

Jak zarejestrować się w Programie Partnerskim Selkar

Zarejestruj się TUTAJ

Rejestracja i udział w programie jest całkowicie darmowy.

Po rejestracji masz dostęp do swojego panelu administracyjnego. 

Jak widać jest on rozbudowany, posiada wiele funkcji, które przydają się w działaniu:

Informacje: faktury, podatki, umowy

Część organizacyjna w kontaktach partner – firma

Statystyki: ogólne, przekierowania, Kliknięcia – wizyty, 2. poziom

Przejrzyste statystyki w czasie rzeczywistym, od razu widać ile mamy wejść na linki, bannery, itp.

Finanse: Prowizje, Wypłata

Dział pokazujący ile zarobiliśmy, ile wypłaciliśmy.

Materiały promocyjne: Generator linków, Linki tekstowe, Banery, pliki, Widgety, Pliki XML.

Jak widzisz możesz wykorzystać wiele rodzajów materiałów  do promocji, począwszy oczywiście od linków, a skończywszy na różnych grafikach.

Widgety można dostosowywać do swoich potrzeb, czyli zmieniać ich tematykę (np. Nowości, Bestsellery) a także wielkość, aby ładnie wyglądały na blogu czy stronie.

Wszystkie materiały promocyjne łatwo się obsługuje, nie ma tu żadnych skomplikowanych technicznych pułapek. Tworzenie linków również jest bardzo proste.

Konfiguracja: Twoje dane

Dane partnera, które można zmieniać w razie potrzeby.

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Jak promować Program Partnerski Selkar

Dzięki rozbudowanym pomocom promocyjnym masz możliwość promowania programu na różne sposoby: mailingi, media społecznościowe, blogi, strony, fora internetowe, komunikatory. Oczywiście jak w każdym programie partnerskim organizatorzy również w tym nie tolerują SPAMU.

Możesz polecać wszystkie produkty znajdujące się na stronie Selkar.pl

Ile można zarobić w Selkar

W Programie Partnerskim Selkar.pl masz dwa rodzaje prowizji:

Prowizja bezpośrednia: 8% – prowizja od zamówień złożonych po wejściu bezpośrednio z Twojego linku partnerskiego.

Prowizja wieczna 2% – prowizja od wszystkich zamówień klienta, który zarejestruje się po wejściu z Twojego linku partnerskiego.

Najczęściej Twoja prowizja będzie wynosiła całe 10%. Czyli np. jeśli ktoś złoży zamówienie na książki za 200 zł, to Ty zarobisz 20 zł.

Dodatkowo zarobisz 10% od wszystkich zamówień klienta, który wszedł przez Twój link, w okresie 3 miesięcy (cookies są ważne przez taki właśnie okres).

Ponadto, po upływie tych 3 miesięcy, otrzymasz 2% od wszystkich kolejnych zamówień danego klienta. Oczywiście jeśli znowu wejdzie przez Twój link, cookies ponownie zapiszą się na jego komputerze i wówczas znowu będziesz otrzymywał 10% od jego zamówień.

2. poziom w Programie Partnerskim Selkar 

Poza zarabianiem na polecaniu produktów, możesz również otrzymywać prowizje od sprzedaży przez poleconych przez Ciebie partnerów programu. Partnerzy, którzy zarejestrują się z Twojego polecenia, będą pracowali na Ciebie – na Twoje konto będzie dodatkowo wypływało 20% od ich prowizji (oczywiście oni nic na tym nie tracą).

Odpowiedzi na wiele pytań znajdziesz w dziale FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania.

Podsumowanie

Program Partnerski Selkar to dobry sposób na zarabianie zarówno  dla początkujących, jak i doświadczonych osób. Dobra marka, szeroka gama produktów do promowania (spójrz na kategorie w sklepie Selkar), różnorodne materiały do promowania, wszystkie potrzebne partnerowi informacje zgromadzone w jednym miejscu i prosto wytłumaczone.

Zarabianie w Programie Partnerskim Selkar.pl możesz zacząć tutaj>>>

6 Comments

 1. romualda toszek

  tak ,to ja zapisałam się w najlepszych intencjach promowania .Zobaczymy co z tego wyjdzie.czy same chęci wystarczą ,czy może zabraknie wiedzy. Wówczas poproszę o pomoc. Dziękuję .

  1. Przemysław Pufal

   Służę pomocą. PS. Same chęci nie wystarczą, potrzebna jest jeszcze praca 🙂

 2. Marek Masalski

  Ciekawi mnie jak to jest z faktyczną sprzedażą. Wydaje mi się, że może być niewielka. U mnie np. w ceneo jest prowizja za przekierowanie ruchu oraz za sprzedaż. Z 3000 wejść do sklepów było 0 sprzedaży 🙂

  1. Przemysław Pufal

   Z 3 tys. wejść 0 sprzedaży?! Coś nie tak! Widocznie ludzie tylko sprawdzają cenę, ale do konkretnych sklepów już po zakup wchodzą spoza linku partnerskiego.

 3. nina

  Ciekawa propozycja godna zastanowienia

  1. Przemysław Pufal

   Potwierdzam 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: