Program Partnerski Tolle

Program Partnerski Tolle to kolejny program partnerski  wart polecenia. Tym bardziej, że skupia się na niszy, więc od razu wiadomo, do kogo skierowane są jego produkty. Skoro grupa docelowa jest znana, łatwiej będzie ją znaleźć w internecie i zarobić.

Zobacz>>> 

Na czym zarabia się w Programie Partnerskim Tolle

Zgodnie z hasłem firmy ” Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański” Tolle.pl pl to księgarnia chrześcijańska, z produktami wyselekcjonowanymi pod grupę, jaką są osoby wierzące. Sklep oferuje książki, audiobooki, ebooki podzielone na następujące kategorie: rozwój osobisty, rodzina, rozwój duchowy, dobra rozrywka, promocja wiedzy, hobby i zainteresowania. Kategorie podzielone są na wiele podkategorii. Widać więc, że tematyka książek nie ogranicza się stricte do wiary i religii, ale jest dużo szersza.

 

Wysokość prowizji w Programie Partnerskim Tolle.pl

1.  Gdy klient z Twojego polecenia kupi książki – dostajesz 7% prowizji od zakupu. Nie ma żadnego znaczenia, czy klient dokona zamówienia od razu po wejściu z Twojej strony, czy po tygodniu, czy po miesiącu, czy po roku, czy po 10 latach. Każdy polecony przez Ciebie klient buduje Twój dochód na zawsze – bez żadnych ograniczeń. Informacja o Partnerze zapisuje się bowiem w komputerze klienta na czas nieograniczony.

2.  Z tego samego powodu (nieograniczony czasowo zapis informacji w komputerze kupującego) dostajesz 7% prowizji od każdych zakupów poleconego klienta, nie tylko pierwszych.

3.  Na drugim poziomie 20%.

4.  Prowizja jest wypłacana raz w miesiącu po uzbieraniu kwoty 100 zł. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej by wziąć udział w programie. Oferta adresowana jest również do osób fizycznych.

Partnerzy zarobili już ponad 230 tysięcy złotych.

 

Panel Partnera

W panelu Partnera znajdziesz:

1. Co warto promować, czyli propozycje konkretnych tytułów, które warto promować: bestsellery i najpopularniejsze nowości.

2. Statystyki:

wyniki ogółem,

statystyki wejść i skuteczności,

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

ranking zamówionych książek,

statystyki kampanii.

Wyniki ogółem: 

Wszystkich zamówień:
W tym: – w trakcie realizacji
– anulowanych
– zrealizowanych

Prowizja od zamówień zrealizowanych:
Prowizja II poziomu:
Prowizja ogółem:
zobacz historię wypłat

Potencjalna prowizja od zamówień w trakcie realizacji.

Statystyki są dokładne, dzięki nim widzi się jakie działania przynoszą najlepsze efekty.

3. Materiały promocyjne.

W materiałach do promocji masz do dyspozycji:

Jak tworzyć własne materiały promocyjne – wyjaśnienie jak stworzyć link partnerski do dowolnego produktu

Gotowe reklamy graficzne – bannery – w różnych formatach gotowe do wklejenia na Twoją stronę

Generator modułów reklamowych – różne moduły reklamowe. Możesz je pobrać w zaproponowanej postaci lub dostosować ich wygląd, aby pasowały do Twojej strony

Kampanie- tworzysz własne kampanie.

4. To Partnerów – zobaczysz jak duże prowizje uzyskują najlepsi partnerzy. Oznacza to, że również partnerzy spoza najlepszej dziesiątki sporo zarabiają.

5. Baza wiedzy

To podpowiedzi prowadzących Program Partnerski w zakresie promocji, wykorzystania materiałów reklamowych, marketingu itd. Jest to więc taki podręcznik dla partnerów pomagający w zarabianiu.

Podsumowanie

Program Partnerski Tolle.pl to dobry sposób na zarabianie na konkretnej niszy, w konkretnej grupie docelowej na produktach, które są doskonale opisane i mają atrakcyjne ceny. Często przeprowadzane są akcje promocyjne, wyprzedaże, akcje specjalne, co zawsze jest bardzo atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Dużo materiałów promocyjnych i podpowiedzi jak promować, ułatwiają zarabianie i pozyskiwanie dużych prowizji. 

Tutaj możesz się zarejestrować>>> 

Leave a Reply

%d bloggers like this: