Program partnerski Treeneo

agrofortis pdf 2W poprzednich wpisach opisywałem jak można kupować grunty nawet nie posiadając dużych środków finansowych i jak można przyłączyć się do programu inwestycyjnym  Agrofortis

Ale inwestując w działkę w Agrofortis możesz mieć działkę… za darmo! Wszystko dlatego, że możesz przyłączyć się do programu partnerskiego Treeneo.

Firma Treeneo ma prosty program partnerski i dwa rodzaje prowizji:

Prowizja nr 1
Za każdego pozyskanego klienta w programie agrofortis, otrzymasz prowizję w wysokości 13,34% netto od każdej wpłaty klienta przez cały okres trwania jego umowy. Wystarczy teraz ze polecisz program Agrofortis tylko 8 inwestorom i Twoja działka będzie się spłacać sama. Od tej pory nie inwestujesz ani złotówki a zyski masz od całej wartości działki. To jest dopiero dźwignia inwestycyjna !

Prowizja nr 2

Za każdego pozyskanego klienta przez Twoich partnerów otrzymasz prowizję w wysokości 0.96% netto od każdej wpłaty klienta przez cały okres trwania umowy.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Korzyści dla Ciebie jako partnera firmy Treeneo:
 Masz możliwość budowania swojego majątku w oparciu o grunty rolne
 Wystarczy, że polecisz program Agrofortis 8 osobom, a Twoja działka o wartości około 100000 PLN będzie się spłacać sama.
 Masz najwyższe prowizje na rynku w wysokości 14% od wpłat klientów. Od razu od pierwszego polecenia.
 Możesz budować grupę, gdzie uzyskasz 0,96% prowizji od każdej osoby w swoim zespole.
 Masz możliwość budowania regularnego pasywnego dochodu na najbliższe 20-30 lat
 Możesz wejść w posiadanie atrakcyjnych nagród rzeczowych (np. za polecenie 50 działek w dowolnym okresie czasu samochód o wartości 70 000 PLN)
 Nie masz żadnych limitów, pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz i z kim chcesz
 Masz wsparcie biura głównego w Olsztynie jak również biur terenowych w Łodzi, Brukseli, Londynie i Dublinie
 Masz profesjonalną pomoc w postaci cotygodniowych internetowych konferencji, na które możesz zapraszać potencjalnych inwestorów lub partnerów
 Masz wsparcie w postaci biura internetowego z możliwością darmowego zarejestrowania się i dostępu do wszystkich dokumentów.(np. umów kupna-sprzedaży, folderów reklamowych, raportów)
 Masz możliwość uczestniczenia w grupie Treeneo Prefesionals. Dla tych partnerów co chcą zaangażować się na 100%

ZAŁÓŻ KONTO W PROGRAMIE>>>

warmia i mazury

Leave a Reply

%d bloggers like this: