Program partnerski Whitepress

Program partnerski Whitepress to możliwość zarabiania na polecaniu platformy, która zajmuje się reklamą polegającą na pisaniu i zamieszczaniu artykułów. Możesz tam zarówno poprzez artykuły reklamować swój biznes i siebie, jak i zarabiać na umieszczaniu artykułów na swoim blogu czy swojej stronie. Szczegółów dowiesz się tutaj>>>

Możesz również, dzięki programowi partnerskiemu, zarabiać na polecaniu tych usług.

Każdy, kto kliknie w Twój link partnerski i dokona w ciągu 30 dni rejestracji na Whitepress.pl, zostanie przypisany Tobie, jako partnerowi.

Wysokość prowizji wynosi 5%, czyli przykładowo, jeśli polecony przez Ciebie klient wyda 100 zł, to Ty otrzymujesz 5 zł. Mało? Dużo? Wszystko zależy oczywiście od Tego, ile osób zdołasz polecić i ile bedą oni wydawać pieniędzy. Co ważne: jest to procent od całości transakcji, a nie od prowizji portalu.

Jak przeczytałem na stronie Whitepress.pl wartość zamówień dla jednego klienta często przekracza 1000 zł miesięcznie. Jeśli więc pozyskasz nawet jednego takiego klienta, to zarobisz 50 zł miesięcznie. A kilku takich klientów? To właściwie już stałe dochody w wysokości kilkuset złotych.

„Każdy zarejestrowany użytkownik w platformie whitepress.pl otrzymuje link polecający – niezmienny i unikalny dla każdego partnera,

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Jeżeli użytkownik wejdzie na WhitePress.pl z Twojego linku polecającego, to przez 30 dni system pamięta, że polecił go partner.

Jeżeli użytkownik w tym czasie zarejestruje się na stronie, to prowizja będzie się naliczała co najmniej 5 lat.

W każdym momencie możesz przeliczyć prowizję i zmienić ją na środki w platformie, które może natychmiast wypłacić.

Wypłata realizowana jest do jednego dnia roboczego od otrzymania zlecenia (przesłania faktury).”

Usługi platformy stoją na wysokim poziomie, więc można domniemywać, że każdy kto się zarejestruje, skorzysta prędzej czy trochę później z płatnych funkcjonalności.

A na koniec jeszcze cytat:

„Nasi najlepsi partnerzy zarabiają miesięcznie około 3000 zł.”

 Gra jest więc wart świeczki! Pomyśl jak i gdzie możesz polecać WhitePress.pl i zabierz się do pracy.

Wcześniej musisz się zarejestrować – to mój link partnerski 🙂

LINK DO REJESTRACJI>>>

Skomentuj!

4 odpowiedzi na “Program partnerski Whitepress”

  1. Kolejny ciekawy program. Mogąc dorzucić kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych do swojego comiesięcznego budżetu bez właściwie większego nakładu czasu czy pracy – dlaczego nie 😉 Z chęcią się zarejestruję i zacznę działać. Pozdrawiam serdecznie, życząc oczywiście wysokich zarobków 🙂

  2. Mam konto w whitepress, ale jakoś tak się składa, że 100% moich poleconych, to osoby, które chciałaby sprzedawać w whitepress miejsce pod artykuły sponsorowane, a nie je kupować:)

    • Tak bywa, gdy treść bloga jest skierowana do osób chcących zarabiać, a mniej do osób np, posiadających już własne biznesy, bo to one kupowałyby artykuły.

Leave a Reply

%d bloggers like this: