Program partnerski, czyli zapisałem się i śpię

Zapisałeś się do programu partnerskiego. Pewnie nawet nie jednego, ale kilku. A ja wiem, co zrobiłeś po zapisaniu się: niewiele.

Sporo osób do tego stopnia niepoważnie traktuje nie tylko program, do którego się zapisuje, ale nawet siebie samych, że zaraz po rejestracji zapominają, że to zrobili! Naprawdę, mam takie przykłady również we własnym programie partnerskim!

A przecież coś Tobą kierowało, gdy się zapisywałeś. Sądzę, co oczywiście nie będzie zaskoczeniem, że chęć zarobienia. Otrzymujesz więc informacje potrzebne do zarabiania, informacje jak stworzyć link partnerski, materiały promocyjne i… NIC! Kurde, dlaczego tak się dzieje? Nagle stwierdzasz, że może ten program partnerski nie jest dla Ciebie, nie pasuje Ci? Niestety wiele osób nawet nie próbuje promocji jakiegoś programu czy mlm-u, ale za to twierdzi, że to w ogóle nie działa. A skąd niby mają wiedzieć, skoro nie kiwnęli nawet palcem?

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Co więc zrobić po rejestracji w pp

Przeczytaj mail od administratora programu, przejrzyj swój panel partnera. Poznaj jak najlepiej sam program partnerski, produkty, w miarę możliwości skorzystaj z nich, zobacz co sprzedaje się najlepiej, stwórz osobny folder do materiałów promocyjnych, zapisz sobie swój link partnerski albo to jak się go tworzy. I od razu zacznij promować, obojętnie jaką metodą, czy wyślesz mailing, czy stworzysz wpis na blogu, czy wstawisz link na portalach społecznościowych, zrób to, bo tylko wtedy doczekasz się jakić efektów. Nie twierdzę, że zarobisz krocie pierwszego dnia, ale może 10 zł kolejnego, a za tydzień 100 zł – to jest całkiem realne.

Nie śpij! Działaj!

Skomentuj!

4 odpowiedzi na “Program partnerski, czyli zapisałem się i śpię”

  1. Zaczęłam w programach partnerskich jakiś czas temu. niestety straciłam i to sporo ,bo był to nieuczciwy partner ,szłam jak to się mówi ,po omacku, nie czytając opinii ,recenzji . Otrzymałam pomocną dłoń od jednego przypadkowego partnera-Sławka. Dał mi materiały ,praktycznie nauczył mnie odnajdywania się w świecie e-biznesu. Za jego namową założyłam bloga, był surowym recenzentem ,poprawiałam
    ,uczyłam się. Nie dałam jemu jednak satysfakcji w postaci mojego sukcesu, nawiązując do wstępu. Namawiam szczerze do podejmowania zdecydowanych działań, sukces przyjdzie prędzej czy póżniej.szkoda marnować wysiłku i zaangażowania „pomocnej dłoni”.

    • Zgadzas się. Często piszę o cierpliwości, ponieważ jednym zarobienie pierwszej prowizji zajmie dzień, innym pół roku, ale konsekwencja zawsze popłaca.

  2. Niestety cierpliwość nie jest moją dobrą stroną 😛 Ale może warto coś zrobić? Gdzie szukać dobrych programów partnerskich? 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: