Programy partnerskie – darmowe czy płatne

Programy partnerskie dzielą się na różne rodzaje, ale jednym z kryteriów może być kryterium finansowe. Istnieją bowiem programy partnerskie darmowe i płatne.

W tych pierwszych po prostu przystępujesz do programu partnerskiego i zaczynasz polecać produkty przez niego oferowane. Płatny program partnerski wymaga najpierw opłacenia albo abonamentu za jakiś produkt, który jest w jego ramach oferowany, albo jakiejś opłaty wstępnej. Pamiętaj, żeby wystrzegać się płacenia za nic, bo to jest podejrzane. Płać, ale wtedy, gdy dostajesz jakiś konkretny produkt w zamian, nawet jeśli jest on cyfrowy, to po prostu zobacz, czy jest wart swojej ceny. Płacenie tylko i wyłącznie za samo przystąpienie do programu śmierdzi jakąś piramidą finansową.

Jaki program partnerski wybrać – darmowy czy płatny

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Czy wybrać program partnerski darmowy czy płatny – to jedno z częściej zadawanych mi pytań. Odpowiadam, że taki, w którym przewidujesz, że będziesz umieć zarabiać, a płatny tylko tym osobom, które mogą sobie pozwolić na jego opłacanie. Pewnie tracę w ten sposób wielu partnerów, ale nigdy nie namawiam do przystąpienia do płatnych programów partnerskich osoby, o których wiem, że nie bardzo mogą sobie pozwolić na wydatki.

Zawsze też podpowiadam, że warto najpierw podziałać w darmowym programie, aby zorientować się czy to jest coś, co komuś wychodzi. Zarób najpierw w programach partnerskich, które są za darmo, a potem ewentualnie przeżuć się na płatne, bo jeśli zrobisz odwrotnie, możesz stracić pieniądze nie posiadając odpowiedniego doświadczenia.

Jestem więc szczery i nie namawiam nikogo do przystąpienia do konkretnego biznesu za wszelką cenę, jeśli ktoś nie ma swobody w płaceniu za niego.

To teraz możesz wybrać: mój program partnerski – darmowy:

Program Partnerski Sensownie.pl

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: