Prosty sposób na zwiększenie liczby odwiedzin na portalach społecznościowych

ebiznes

Jak zwiększyć ilość odwiedzin na swoim fanpage`u czy na kontach w portalach społecznościowych?

Posiadanie dużej ilości znajomych i ciekawe wpisy to niewątpliwie dobre metody. Istnieje jeszcze jedna, która dopiero od niedawna jest dostępna również na Facebooku.

Stosuj hashtagi

Dokonując wpisu, umieszczasz  przed słowem kluczem, tagiem, słowem oddającym sens wpisu albo przed wieloma słowami, tak zwany hash, czyli znaczek #. Co Ci to daje? Otóż osobom, które klikną gdziekolwiek w serwisie na taki hashtag, wyświetli się kanał z opiniami innych osób oraz z innych stron na dany temat. Oznacza to, że na Twój profil może wejść więcej niż zazwyczaj osób, bo dostaną się na niego po konkretnych, interesujących ich hasłach. Hasła z hashtagami można również wyszukiwać w wyszukiwarkach portali, np. wpisz #music i zobaczysz jak to działa.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Hashtagi działają na: Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Pinterest, Blip, Google+, Pinger, Flaker – być może już na wszystkich portalach społecznościowych:)

Zobaczymy jak szybko użytkownicy Facebooka, otrzymujący możliwość używania hashtagów, zaczną masowo je stosować, tak jak jest na innych portalach.

Najlepsze wyniki otrzymuję ze stosowania tej metody na Twitterze, gdzie po zastosowaniu hashtagu, moje wpisy potrafiły sprowadzić sporą liczbę odwiedzających na stronę, na którą odsyłały.

Zobacz koniecznie jak to działa, czy działa w przypadku Twoich tagów, po prostu testuj zastosowanie hashtagów.

 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: