Skórki WordPress – strony biznesowe

Aby zostać liderem w swojej branży, należy ciągle pracować nad rozwojem serwisu internetowego: dodawać nowe materiały, wdrażać ciekawe opcje i modyfikować wygląd strony w zależności od trendów w projektowaniu webowym.

Prowadzisz własną działalność i chcesz zaprezentować swoje produkty lub usługi w sieci? Znajdziesz tu cudowne templatki dla realizacji tego celu.

Wszystkie poniższe motywy zostały stworzony przez specjalistów TemplateMonster. Wśród nich możesz znaleźć produkty rozpowszechniane na licencji do jednorazowego użytku, lecz także i templatki GPL. W zależności od wybranego typu licencji będzie zależeć dostępność plików PSD i obrazków w paczce oraz liczba stron, jakie będzie można zbudować w oparciu o wybrany motyw. Przy tym wszystkie przedstawione tempatki są responsywne i przyjazne dla SEO.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk live preview zobaczysz działanie każdej skórki!

Marshall

Motyw Marshall jest dedykowany agencji marketingowej, jednak może być stosowany do tworzenia innych stron biznesowych. Tym bardziej, że rozpowszechnia się na licencji GPL, co pozwala używać go do realizacji dowolnej liczby projektów. Oprócz tego skórka zawiera rozbudowane opcje personalizacji, dzięki temu możesz zmieniać wygląd motywu w trybie online.

Na stronie głównej znajdują się główne informacje o firmie i oferowanych usługach. Jest pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać obrazki prezentujące firmę.  Także tutaj jest sekcja opisująca usługi firmy, blok z przeglądem partnerów i ostatnich wpisów z blogu. Oprócz tego odwiedzający mogą zapisać się na newsletter za pomocą odpowiedniego formularza, który znajduje się u dołu strony.

Motyw zawiera podstawowe funkcje pozwalające zbudować funkcjonalną stronę www.  Wśród nich można wydzielić rozwijane menu, suwak, kalendarz, opcji mediów społecznościowych itd. Przy tym motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami, np. WPML, MailChimp, BuddyPress itd. Można dodawać więc własne rozszerzenia do strony www.

ZOBACZ>>>

Advisto

Advisto to świetny wybór dla firmy, która zajmuje się doradztwem finansowym. Przede wszystkim motyw ma stylowy wygląd, który odpowiada ostatnim trendom w projektowaniu webowym. Dzięki temu strona będzie przyjazna dla klientów i będzie spełnić ich potrzeby. Po drugie, skórka zawiera różne funkcje, dzięki czemu można zbudować profesjonalną stronę bez stosowania dodatkowych rozszerzeń.

Po wejściu na stronę można zobaczyć pełnoekranowy suwak, bloki z krótkim opisem usług, licznik umiejętności, opinie klientów, przegląd partnerów i ostatnich artykułów z blogu.  Także dla użytkowników dostępy jest formularz zapisywania na bezpłatną konsultację i mapa Google, za pomocą której można szybko zorientować się, gdzie znajduje się Twoja firma.

Dzięki licencji GPL motyw może być używany do tworzenia nieograniczonej liczby stron www. Zawiera także niezbędne funkcje realizowane dzięki oparciu o Cherry Framework 5.0. To są rozwijane menu, zakładki ulubionych stron, chmura tagów, suwak, kalendarz itd. Motyw wspiera również fonty webowe Google i technologię Retina.

ZOBACZ>>>

NewYork

Za pomocą tego motywu można zbudować szerokie spektrum stron biznesowych, które oferują różne produkty i usługi. Jest to możliwe dzięki oparciu templatki o Cherry Framework 4.0 – funkcjonalny framework dodający 100+ opcji do użytku.

W motywie zostały użyte proste efekty animacyjne zbudowane dzięki połączeniu możliwości HTML i CSS oraz Parallax. A więc strona „ożywa” podczas przewijania oraz najechania myszką na elementy graficzne.  Dla wygodnej nawigacji na stronie głównej znajduje się przycisk „Powróć do góry strony”. Oprócz tego wszystkie informacje zostały rozdzielone na osobne sekcje, dzięki czemu osoby odwiedzające stronę mogę szybko się na niej zorientować.

Motyw NewYork zawiera rozbudowaną galerię z filtrami, rozwijane MegaMenu, suwak, kalendarz i opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego motyw zawiera shortcodes, co pozwala szybko dodawać różną zawartość na stronę. A dzięki edytorowi shortcodes można tworzyć własne „krótkie kody”. Templatka jest całkiem responsywna i przyjazna dla SEO.

ZOBACZ>>>

FinVertex

Jeśli poszukujesz funkcjonalnego rozwiązania do tworzenia profesjonalnej strony firmowej  masz motyw FinVetex. Chociaż jego projekt jest poświęcony tematom finansowym i najbardziej pasuje do tworzenia stron związanych z doradztwem finansowym, to nie przeszkadza używać go do innych celów. Tym bardziej, że paczka z szablonem zawiera wszystkie niezbędne pliki PSD i rozszerzoną dokumentację.

Na stronie głównej znajduje się pełnoekranowy suwak, sekcja z krótką informacją o firmie, opiniami klientów i przeglądem usług. Tam także można znaleźć formularz zapisu na newsletter i informację kontaktową. Dzięki temu użytkownicy mogą, po zapoznaniu się z usługami firmy, skontaktować się z menadżerem w sposób telefoniczny oraz drogą mailową.

Ten motyw opiera się o Cherry Framework 4.0, który dodaje szereg opcji. Dostępna jest galeria z filtrami,  MegaMenu, manager shortcodes i edytor shortcodes, mapa Google itd. Oprócz tego do templatki zostały wbudowane wtyczki z rodziny MotoPress – edytor treści i suwak, co jeszcze bardziej rozszerza funkcjonalność tej strony internetowej.

ZOBACZ>>>

Brian’s

Brian’s to nowoczesny motyw do realizacji funkcjonalnych stron internetowych. Z jego pomocą można stworzyć stronę dla firmy oferującej usługi doradcze. Chociaż projekt motywu można szybko dopasować do innych tematów biznesowych. Wystarczy zmodyfikować odpowiednie pliki PSD.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Główny nacisk w tym  motywie został położony na efekty animacyjne i na jakościowe obrazki. Strona jest dynamiczna i „ożywa” podczas poruszania myszką. A dzięki dodaniu obrazków uwaga odwiedzających skupia się na odpowiednich blokach z informacjami. Do innych zalet projektu można zaliczyć wygodną nawigację. Strona zawiera rozwijane menu górne i menu tekstowe, które znajduje się w stopce. Dzięki temu można szybko dostać się do kolejnych części strony.

Motyw Brian’s zbudowany w oparciu o stabilną wersję Cherry Framework 4.0. Dzięki temu do skórki były wbudowane wtyczki i widżety, które dodają niezbędne funkcje do stworzenia stylowej strony firmowej. Przy tym motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi na repozytorium WordPress. A więc możecie śmiało korzystać z ulubionych rozwiązań.

ZOBACZ>>>

PROvise

Jeszcze jeden motyw poświęcony doradztwu finansowemu. Ma elegancki projekt, w którym połączone są styl i funkcjonalność. A dzięki użyciu efektów animacyjnych opartych o HTML i CSS oraz Parallax, strona wygląda świeżo i młodzieżowo.

Kluczowym elementem strony głównej jest dynamiczny suwak dodający najlepsze zdjęcia prezentujące działalność firmy. Znajduje się ty także podstawowa informacja o usługach. Wszystkie pozostałe informacje znajduj siąę w osobnych rozdziałach, do których dostać się można za pomocą MegaMenu.

Ten motyw opiera się o Cherry Framework, dzięki czemu dostępne jest ponad 100 różnych  opcji. Pozwala to udować stronę bez korzystania z dodatkowych rozszerzeń. Chociaż motyw PROvise jest kompatybilny z obcymi wtyczkami dla WordPress. Oprócz tego tempaltka zawiera pliki PSD potrzebne do modyfikacji wyglądu strony i rozszerzoną dokumentację.

ZOBACZ>>>

7 Level

7 Level to kreatywny i funkcjonalny motyw, który możesz użyć do stworzenia nowoczesnej strony firmowej. Ma uniwersalny projekt, a więc możesz bez problem dopasować go do potrzeb swojego biznesu. Tym bardziej, że masz do tego wszystkie niezbędne pliki PSD, co upraszcza proces modyfikacji skórki.

Na stronie głównej można odnaleźć informację o oferowanych usługach, zapoznać się z zaletami  firmy w porównaniu do konkurentów. Jest przegląd partnerów, obrazki z galerii i opinie od zadowolonych klientów.  Za pomocą przewijanego menu górnego można dostać się do innych podstron  i otrzymać więcej informacji o działalności firmy.

Motyw 7 Level został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 4.0. Dzięki temu zawiera funkcjonalne wtyczki i widgety Cherry. Oprócz nich do templatki zostały dodane wtyczki MotoPress – wizualny edytor treści i suwak. Dzięki nim możesz edytować wygląd strony i dodawać różne zawartości w trybie online za pomocą techniki „Przeciągnij i upuść”.

ZOBACZ>>>

FinAdvision

Jak wynika z nazwy tego motywu, jest to rozwiązanie do tworzenia strony dla firmy, która zajmuje się doradztwem finansowym. Przy tym projekt templatki można szybko zmodyfikować (dzięki plikom PSD) i używać do tworzenia stron poświęconych innym tematom biznesowym.  

Strona główna zawiera kluczowe informacj pozwalające osobom odwiedzającym zapoznać się z firmą i oferowanymi przez nią usługami. Także na dołu strony jest blok z informacją kontaktową. Dzięki temu odwiedzający mogą szybko skontaktować się z managerem i zapisać się na spotkanie.

Podany motyw zawiera szereg opcji dostępnych dzięki obecności wtyczek Cherry i MotoPress. Wśród nich można wyróżnić kalendarz, rozwijane meny, suwak, galerię, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Oprócz tego on jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami dla WordPress.

ZOBACZ>>>

Motyw Sandman

Kolejny motyw biznesowy, który może być stosowany do tworzenia profesjonalnych stron firmowych. Temat skórki jest poświęcony finansom. Ale przy szybkiej modyfikacji, Sandman może stać dobrym rozwiązaniem do stworzenia strony z dowolnej innej dziedziny biznesowej.

Główny nacisk w projekcie motywu został położony na obrazki i efekty animacji. Przy tym strona nie jest obciążona nadmierną ilością elementów graficznym. Dzięki temu użytkownicy nie zgubią się na niej podczas poszukiwania niezbędnych informacji. Także na stronie głównej można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące firmy. Tutaj można zapoznać się z informacją o samej firmie, pracownikach, oferowanych usługach, opiniach itd. Oprócz tego jest też możliwość śledzenia firmy w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw Sandman opiera się o poprzednią wersję Cherry Framework. Jednak templatka zawiera wszystkie niezbędne opcje do realizacji nowoczesnych stron bez stosowania dodatkowych wtyczek.  Przy tym ona wspiera popularne rozszerzenia dostępne na serwisie wospress.org, w tym WPML, WooCommerce, MailChimp itd.

ZOBACZ>>>

Financial Bureau

Ten motyw jest poświęcony finansom, a więc przyda się idealnie do tworzenia stron dla firm, które pracują w tej dziedzinie. Przy tym motyw zawiera niezbędne pliki PSD, co pozwala szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Projekt motywu zrealizowany jest w oparciu o efekty animacji HTML i CSS, Parallax i Lazy Load, dlatego strona wygląda świeżo i młodzieżowo.  Na stronie głównej jest suwak, sekcja z przeglądem usług, ostatnimi wpisami na blogu. Oprócz tego dla osób odwiedzających dostępny jest formularz zapisu na newsletter i przyciski do profili firmy w popularnych sieciach społecznościowych.

Podany motyw jest zbudowany w oparciu o Cherry Framework 3.1.5. Dzięki temu w środku znajdują się różne wtyczki i widgety pozwalające stworzyć nowoczesną stronę www.  A jeśli podstawowych opcji jest dla Ciebie za mało, możesz zawsze rozszerzyć je za pomocą wtyczek dostępnych na repozytorium WordPress.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

Jedna odpowiedź do “Skórki WordPress – strony biznesowe”

Leave a Reply

%d bloggers like this: