Sławni, znani, bogaci, celebryci chorujący na depresję

Autor: M.M.

Wciąż, pomimo tylu akcji, ujawniania swojej choroby przez osoby znane osoby, pomimo wielu list osób, które już nie żyją, a które chorowały na depresję, wiele osób sądzi, że gdy jest się sławnym, bogatym, znanym, celebrytą, to  depresja nie ma do takich osób dostępu. Przecież osiągnęli tyle, że inni mogą im zazdrościć, mają pieniądze, piękne żony i przystojnych mężów, mają co chcą, inni z kolei byli spełnieni w swoich zawodach, mieli uznanie odbiorców, nagrody, także pieniądze. Dlaczego więc takie osoby twierdzili bądź twierdzą, że chorują na depresję? To niemożliwe!

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

A jednak. Sukces w tej czy innej dziedzinie, pieniądze, wszelkie oznaki wysokiego statusu i popularności nie są, nie muszą być, lekarstwem na depresję. Ani nie muszą jej przeciwdziałać, bo depresja dotyka osoby z każdej sfery społecznej, biednych i bogatych, spełnionych i niespełnionych, pięknych i brzydkich. Depresja nie jest chorobą, która pojawia się tylko u tych, którzy na pierwszy rzut oka mają w życiu najgorzej, albo gorzej niż większość ludzi.

Chorujesz na depresję? Nie łudź się, że lekarstwem na nią będzie mnóstwo pieniędzy, sława, inna żona, nowy mąż, odmienne życie. 

Więcej o depresji>>>

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Sławni, znani, bogaci, celebryci chorujący na depresję”

  1. trzeba rozwijać się równolegle w wielu płaszczyznach, nie można poświęcić się jednej gdyż wcześniej czy później może się pojawić znużenie, wyczerpanie, znudzenie, aż w końcu może to doprowadzić do depresji. Grunt to równowaga w rozwoju

    • Depresja zazwyczaj ma bardziej skomplikowane przyczyny tkwiące w organizmie lub otoczeniu, albo i tu i tu.

Leave a Reply

%d bloggers like this: