SOUND FORGE Audio Cleaning Lab Program do poprawiania, oczyszczania i digitalizacji dźwięku

SOUND FORGE Audio Cleaning Lab to program do poprawiania jakości czyszczenia, digitalizacji i masteringu dźwięku zarówno plików audio jak i video (filmów w każdym formacie).

Wszystko to może brzmieć skomplikowanie, ale program jest łatwy w obsłudze, intuicyjny, a dzięki automatycznym funkcjom mogą go używać również osoby, które nie miały nigdy z tym do czynienia i te, które nie mają czasu na naukę.

Program jest świetny również w digitalizacji płyt gramofonowych, kaset czy innych nośników dźwięku starego typu. Trzaski na przykład płyty gramofonowej i inne zakłócające odgłosy można usunąć jednym kliknięciem, podobnie przesterowana, a nagrania mowy zoptymalizowane i oczyszczone z szumów, stuknięć itp.

MAGIX Audio Cleaning Lab
Więcej informacji

Kolejne funkcje:

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

– import dźwięku wideo i CD – pobierasz zawartość CD na komputer i tworzysz swoje zbiory; dźwięk wideo możesz edytować zaraz po przesłaniu pliku.

– eksport – różne formaty dźwięku i filmów możesz zamienić na takie, jakich potrzebujesz.

– czyszczenie widmowe – dzięki funkcji wyświetlania spektralnego zobaczysz swoje brzmienie, a potem graficznie je oczyścisz

– automatyczny remastering – jednym kliknięciem czyścisz i optymalizujesz dźwięk każdego pliku

– optymalizacja dźwięku wideo – masz do dyspozycji zarówno gotowe ustawienia, jak i możliwość ręcznego ustawienia poziomu poszczególnych ustawień

– 360 ustawień domyślnych – gotowych do użytku za pomocą jednego kliknięcia

– porady i wskazówki, opisy każdej funkcji – wyświetlają się po prostu w programie w czasie korzystania z niego

SOUND FORGE Audio Cleaning Lab to również dodatki i bonusy. Program jest cały czas rozwijany, dodawane są kolejne funkcje i usprawnienia. Nadaje się zarówno do potrzeb domowych, amatorskich, jak i dla bardzo wymagających użytkowników do prac profesjonalnych.

MAGIX Audio Cleaning Lab
Więcej informacji

Leave a Reply

%d bloggers like this: