Sposób na zarabianie przez internet

Otrzymałem SMS-a o takiej oto treści:

„Witam zna pan sposób na zarabianie pieniędzy przez internet”

Od razu chcę przeprosić osobę, która go napisała za to, że nie odpisałem. Nie zrobiłem tego dlatego, że SMS jest anonimowy, że do końca nie wiem czy to było pytanie czy może początek jakiejś propozycji i również z tego powodu, że nie da się w krótkiej wiadomości odpowiedzieć.

Mogłem oczywiście napisać: Tam, znam taki sposób a nawet wiele sposobów na zarabianie przez internet. Ale nie da się tego opisać krótko jednym zdaniem! Prowadzę między innymi tego bloga, żeby pokazać te różne sposoby zarabiania, żeby podpowiedzieć, co się opłaca, jak i gdzie można zarabiać.

Tak zadawane pytania pochodzą najczęściej od osób, które chciałyby zarobić zaraz pierwszego dnia i to duże pieniądze. Takie rzeczy to tylko na wyścigach konnych, zakładach bukmacherskich i w Lotto. Choć może i nie, nie znam się bowiem na tym wszystkim.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Ważne, że ktoś chce się uczyć, tyle, że trzeba pamiętać, że przyda się cierpliwość w działaniu. Bez niej nie da się zbudować działającego biznesu, wyrobić sobie dobrej opinii, zdobyć na dłużej klientów.

Oczywiście każdego zachęcam do kontaktu. Proszę tylko, żebyście wcześniej właśnie poczytali tego bloga, zapisali się na moje listy mailingowe. Już z tych źródeł można się wiele dowiedzieć. Zawsze jestem otwarty na różne propozycje i współpracę. Tylko nie anonimowo, jak było z tym SMS-em „:)

Można odezwać się mailowo, można poprzez media społecznościowe czy zadzwonić. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli współpracę!

Jednym ze sposobów na zarabianie przez internet jest zaproszenie kogoś do swojego biznesu. Takich zaproszeń dostaję sporo, większość odrzucam, ale jak to mówią „to nic osobistego!”. Po prostu mam już różne zajęcia, w różne działania się zaangażowałem i nie zawsze nawet mam czas, aby rozpocząć coś nowego. A czasami jest tak, że po prostu jakaś propozycja mi nie odpowiada. Zawsze jednak czekam na kolejne, również od osób, którym wcześniej odmówiłem, ponieważ nigdy nie wiadomo – może się trafić naprawdę fajny biznes i wtedy z radością się przyłączę. 

Leave a Reply

%d bloggers like this: