Sposób na zarabianie

Jakiś czas temu otrzymałem SMS-a o takiej oto treści:

„Czy zna Pan sposób na zarabianie?”

Nie było podpisu. Pewnie i teraz ta osoba nie przyzna się, że zadała takie pytanie.

A właściwie to przecież nie chodzi i pytanie. Ani nawet o to, że ten ktoś się nie podpisał. Chodzi o to, że naprawdę w SMS-ie nie da się zawrzeć całej wiedzy i doświadczenia i przekazać ich w 140 znakach.

No nie da się i koniec 🙂

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Część osób, które się ze mną kontaktują czy to przez internet czy dzwoniąc, oczekuje, że zacznie zarabiać właściwie z dnia na dzień. I że to będzie tak proste, jak pójście do sklepu po bułki. Jasne, istnieją takie biznesy, w których można zacząć coś zarabiać z tygodnia na tydzień. Te jednak wymagają nakładów finansowych. A co jeśli ktoś nie ma pieniędzy na inwestycje? No to wtedy trzeba mieć cierpliwości i być wytrwałym.

Sposobów na zarabianie jest wiele. Gdzie zarabiać, tego dowiesz się z tego bloga. Jak zarabiać – też znajdziesz tutaj wiele porad na ten temat. Zawsze odpowiadam na wszelkie pytania dotyczące tych tematów, jeśli tylko posiadam odpowiednie wiadomości. Fajnie byłoby jednak, gdybyś przed kontaktem przejrzał zamieszczone tu artykuły, a dopiero potem pisał czy dzwonił. Możesz również zapisać się na newsletter

Na takie SMS-y, jak ten opisany powyżej, nie odpowiadam. Na tamtego też nie odpowiedziałem. Przepraszam.

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Sposób na zarabianie”

  1. Przyznam, że owy nadawca sms-a wykazał się pewną dozą głupoty (no właśnie z tego powodu, że w 140 znakach takiej odpowiedzi się nie zmieści), ale z drugiej strony – musiał mieć sporo odwagi by w ogóle napisać do Ciebie 😉 Cóż, liczę na to, że owy tajemniczy nadawca na blogu się przyzna i otrzyma odpowiedź na swoje pytanie.

    • Ale żeby do mnie pisać, nie trzeba być odważnym 🙂 Wiele osób po prostu pisze i dzwoni. A odpowiedź można znaleźć na blogu i w moim newsletterze.

Leave a Reply

%d bloggers like this: