Szablony WordPress – czerwiec 2015 r.

Skórki WordPress to nie tylko szablony dla blogów. Tworzący je programiści potrafią stworzyć szablony pod konkretną tematykę. Poniżej masz kilka tematycznych, specjalistycznych skórek. Pamiętaj, że WordPress jest elastycznym systemem i można jego szablony zmieniać i wykorzystywać do bardzo różnych celów.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki!

Motoblog – A WordPress Theme for Motorcycle Lovers

Blog mtoryzacyjny? Motoryzacja to nie tylko program telewizyjne typu Top Gear, ale tysiące blogerów, którzy pasjonują się wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Ta skórka dedykowana jest właśnie im.

ZOBACZ>>> 

Auto Stars – Car Dealership & Listings WP Theme

Kontynuujemy tematykę motoryzacyjną. Dealer samochodów i fan motoryzacji będą zadowoleni. Szablon WordPress, dzięki któremu można sprzedawać samochody, może to być też portal ogłoszeniowy. Można go też wykorzystać do innej tematyki.

ZOBACZ>>>

Maisha – Charity/Non-Profit WordPress Theme

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Organizacja pozarządowe, non-profit I fundacje również muszą mieć swoje strony internetowe. Moim zdaniem te wizytówki na portalach dla organizacji są niewystarczające. Nowoczesny szablon doskonale posłuży do pokazania wszystkiego, czym się organizacja zajmuje.

ZOBACZ>>>

Architectura – Construction & Building WP Theme

Strona dla dewelopera, biur nieruchomości, architekta. Konkurencja na rynku jest spora, dlatego jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz dla klientów. Ogłoszenia na drzewach już dawno nie wystarczą J

ZOBACZ>>>

Solaris | Travel Agency WordPress Theme

A teraz strona dla biura podróży. Specjalna wyszukiwarka podróży, inne funkcje niezbędne do sprzedawania wyjazdów, podróży, wczasów czy innych wczasów pod gruszą. Pierwsze wrażenie jest ważne, a ta skórka WordPress zachęci klientów do skorzystania z oferty biura.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: