Szablony WordPress – czerwiec 2016 r.

Podczas poszukiwania motywów WordPress klienci zwracają uwagę na kilka ważnych rzeczy: cena templatki, jej wygląd czyli projekt i funkcjonalność. Funkcjonalność to ilość dostępnych narzędzi (wtyczki, widgety, framework), które rozszerzają standardowe opcje strony internetowej. W przypadku, gdy motyw zawiera takie rozszerzenia, tworzenia rozbudowanej strony internetowej polega praktycznie na stylizacji projektu i włączeniu potrzebnych opcji. Czego nie można powiedzieć o prostszych motywach.

Motyw biznesowy Fin Vertex

Motyw Fin Vertex posiada minimalistyczny design, dzięki czemu jest eleganckim rozwiązaniem dla portalu biznesowego. Na stronie głównej tego motywu umieszcza się pełnoekranowy suwak, za pomocą którego klientom można prezentować usługi i nowości firmy. Oprócz tego niektóre bloki układu pozwalają umieścić wideo i zdjęcia wraz z tekstem, skupiając uwagę odwiedzających na odpowiednich miejscach strony www. Inną istotną sekcją są referencje, które pozwalają odwiedzającym zapoznać się z opiniami klientów.

Motyw zawiera wbudowaną mapę Google, formularz subskrypcji na newsletter, różne formularze, opcje social media i kalendarz.

ZOBACZ>>>

Motyw inwestycyjny Jo Invest

Motyw został stworzony dla firm inwestycyjnych. W projekcie motywu użyte są tematyczne obrazki o wysokiej rozdzielności, jednak strona nie jest obciążona elementami graficznymi. Na górze znajduje się pełnoekranowy suwak i menu, za pomocą którego można szybko dostać się do potrzebnej informacji. 

Strona główna zawiera również sekcji „Powitanie”, „Projekty”, „Usługi” i „Referencje”. Formularz kontaktowy, subskrypcja na newslettera i ikony mediów społecznościowych ikony znajdują się na dole strony.

Zobacz>>>

Motyw  biznesowy Stocks Feed

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Stylowy motyw do tworzenia wspaniałych stron biznesowych. Strona główna tego motywu dzieli się na sekcje, zawierające najważniejsze informacje dotyczące działalności firmy. Dostać się do szczegółowego opisu usług oraz artykułów blogu można za pomocą rozwijanego menu.

Motyw zawiera wbudowaną mapę Google, galerię, różne formularze, opcje mediów społecznościowych i kalendarz.

 Zobacz>>>

Motyw na temat bezpieczeństwa Samuray

Motyw Samuray przyda się firmom zajmującym się ochroną i bezpieczeństwem domów. Chociaż może być przebudowany pod inne cele biznesowe, zawiera wszystkie niezbędne dla tego pliki PSD.

Dzięki posiadaniu wbudowanego edytora MotoPress edytowanie strony odbywa się za pomocą opcji „Przeciągnij i upuść”. Oprócz tego motyw zawiera projekty podstron,  co robi proces dopasowania projektu do własnych potrzeb jeszcze prostszym.

Zobacz>>>

Motyw na temat finansów Financial Vision

Nowoczesny motyw Financial Vision idealnie pasuje do tematyki finansowej, pozwoli nadać stronie elegancki wygląd i zwiększyć liczbę klientów firmy. Czysty układ wyposażony w skuteczną kombinację ciemnych i jasnoniebieskich kolorów wskazuje na solidność firmy finansowej. Intuicyjna nawigacja i elastyczny charakter strony pozwoli odwiedzającym czuć się swobodnie.

Motyw jest responsywny i przyjazny do SEO. Zawiera wbudowaną mapę Google, galerię, różne formularze, opcje mediów społecznościowych, kalendarz i inne niezbędne elementy do tworzenia profesjonalnej strony internetowej.

Zobacz>>>

 

 

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: