Szablony WordPress dla fotografów

Posiadanie portfolio dla fotografa to możliwość pokazać swoje pracy dla potencjalnych klientów. Obecność portfolio w internecie pozwala udostępniać je każdemu 24/7 i zaprezentować fotografię dla klientów z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci. Stąd pomysł na osobne pokazanie przykładowych stylowych i funkcjonalnych motywów do tworzenia profesjonalnych stron www dotyczących studia fotograficznego oraz osobistych portfolio fotograficznych.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Live Demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Motyw Porfolio fotograficzne Prime

Przedstawiony produkt jest motywem potomnym Monstroid. Oznacza to, że on należy do typu  motywów-konstruktorów i zawiera szereg możliwości dla tworzenia profesjonalnych portfolio internetowych.  Główną przewagą tego typu produktów jest to, że za ich pomocą można szybko zmienić wygląd strony www. Dlatego wystarczy zainstalować jeden z motywów potomnych, dostępnych w kolekcji „Monstroid”, tym bardziej, że kupując jeden motyw z kolekcji, wszystkie inne są dostępne za darmo. Należy dodać, że liczba tych motywów ciągle rośnie…

Projekt motywu Porfolio fotograficzne Prime zrobiony jest w taki sposób, aby strona wyglądała stylowo i świeżo. Dlatego, oprócz suwaka, strona główna nie posiada nadmiarowych elementów graficznych, które obciążałaby ją. Przedstawiony motyw jest responsywny, zbudowany zgodnie ze standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Oprócz tego motyw jest przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

 

Motyw Fotograf

Pozwala w najlepszy sposób zaprezentować fotografa przed potencjalnymi klientami. W  nagłówku można ustawić fotografię właściciela strony. Na stronie główniej jest możliwość napisać kilka słów o fotografie i przedstawić jego umiejętności. Oprócz tego można dodać osobne podrozdziały, gdzie umieścisz więcej informacji reprezentującej fotografa. W tym informacje o uczestnictwie w konkursach i nagrodach, opinie klientów itd.

Przedstawiony motyw zawiera funkcjonalną galerie, dzięki której w wygodny sposób można zaprezentować fotografie dla odwiedzających. Motyw Fotograf jest responsywny i optymalizowany według rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

 ZOBACZ>>>

 Motyw dla studia fotografii

Nazwa mówi sama za siebie: motyw stworzony dla realizacji projektu strony internetowej studia fotografii. Dzięki oparciu o Cherry Framework 4.0 motyw zawiera wszystkie niezbędne funkcje pozwalające zbudować profesjonalną stronę www. Oprócz tego jest responsywny, dlatego będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach w niezależności od rozdzielności ekranu. Motyw jest optymalizowany pod kątem wyszukiwarek internetowych i ma poprawny kod, zbudowany według standardów W3C.

Projekt motywu jest wykonany w biało-czarnych kolorach z dodaniem lekkich akcentów brązowego. Dlatego strona oparta o ten motyw ma elegancki wygląd, a wszystkie potrzebne informacje znajdują się w odpowiednich blokach.  Dzięki użyciu animacji JS i Parallax strona jest dynamiczna i wygodna dla użytkowników, którzy mogą w lekki sposób dostać się do odpowiedniego rozdziału. W rezultacie strona oparta o ten motyw jest nowoczesna, funkcjonalna i wygodna dla użytkownika.

 ZOBACZ>>>

Motyw dla portfolio fotograficznego

Przedstawiony motyw stworzony jest w taki sposób, aby wszystkie ważne informacje były wprost przed oczami w odwiedzających. Wchodząc na stronę główną można zobaczyć wielki suwak, który może zawierać najlepsze foto oraz obrazki reklamowe. Przewijając stronę można zapoznać się z usługami fotografa, przeczytać opinie jego klientów, zobaczyć foto z galerii i otrzymać informację kontaktową. Dzięki efektom wizualnym przewijanie odbywa się sprawnie, a elementy strony zjawiają się dynamicznie.

Motyw dla portfolio fotograficznego jest responsywny i przyjazny dla SEO, opiera się o Cherry Framework, co znaczniej rozszerza jego funkcje. Oprócz tego podany motyw ma rozbudowaną galerię, dzięki czemu osoby odwiedzające w wygodny sposób mogą zapoznać się z pracami fotografa. Dobre rozwiązanie do stworzenia profesjonalnej strony www.

ZOBACZ>>>

Motyw Online portfolio

Głównym akcentem tego motywu jest pełnoekranowy suwak. Dzięki temu uwaga odwiedzających zostanie skierowana na pracy fotografa lub obrazki z ważną informacją.  Dostać się do innych informacji można za pomocą menu. Oprócz tego motyw posiada funkcjonalną galerię, dzięki czemu zarządzanie fotografiami jest bardzo proste i przyjemne.

Przedstawiony motyw jest responsywny, zbudowany zgodnie ze standardów W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Oprócz tego motyw jest przyjazny dla SEO, co jest oczywiście bardzo istotą rzeczą dla każdego fotografa, który posiada portfolio online 🙂

 ZOBACZ>>>

 

 

Skomentuj!

4 odpowiedzi na “Szablony WordPress dla fotografów”

    • Zdjęcia są nieruchome 🙂 Można wejść i zobaczyć demo każdego szablonu w działaniu!

  1. Kiedyś straciłem dużo czasu na szukanie odpowiedniego motywu na moją stronę. Stanęło w końcu na ProPhoto. Najważniejsze są jednak zdjęcia także motyw po prostu ma nie przeszkadzać w ich prezentacji.

    • Sądzę, że lepiej poświęcić więcej czasu na szukanie odpowiedniej skórki, ale później mieć satysfakcję z dobrze wyglądającej strony!

Leave a Reply

%d bloggers like this: