Szablony WordPress – grudzień 2014 r.

Comiesięczna odsłona szablonów WordPress, które wpadły mi w oko. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo WordPress jest właściwie dla każdego, niezależnie od tego, jakie treści chcesz przedstawiać w internecie.

Shopkeeper – Responsive WordPress Theme

 

Sklep w Wordpessie? Oczywiście, a dlaczego nie? Oto szablon, dzięki któremu zostaniesz właścicielem sklepu. Responsywny, nowoczesny design. Możesz od razu zacząć sprzedawać.

Zobacz>>> 

 

Artee: Portfolio Ghost Theme

 

Uwaga artyści! Chcecie mieć ładne portfolio w internecie? WordPress może posłużyć również do tego. Oto szablon, który dzięki swojej przejrzystości i prostocie nie będzie odwracał uwagi widzów od Waszych prac.

Zobacz>>>

 

Flores – Elegant WordPress Wedding Theme

wordpress slub

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Biznes ślubny to niezłe pieniądze. Dla osób tym się zajmujących propozycja szablonu dokładnie dopasowanego do tej tematyki, z podstronami i funkcjami. Klienci będą zadowoleni.

Zobacz>>> 

 

SuperMassive: Professional WordPress/BuddyPress Theme

 

BuddyPress – popularne szablony z tej serii, a wśród nich szablon, który może posłużyć zarówno firmie jak i ambitnemu blogerowi.

Zobacz>>> 

 

VideoTouch – Video WordPress Theme

 

Różne rzeczy można pokazywać za pomocą video: swoje filmy fabularne, reportaże, instrukcje jak coś zrobić, występy. Właściwie wszystko można nagrywać! Oto szablon, dzięki któremu można ładnie i w nowoczesnej oprawie przedstawić swoje filmy.

Zobacz>>>

Więcej szablonów>>>

2 Comments

  1. Przemysław

    Czegoś takiego szukałem, dzięki a szablony fajne i eleganckie.

    1. Przemysław Pufal

      A proszę i nie ma za co 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: