Szablony WordPress – kwiecień 2015 r.

Szablony WordPress to nie tylko kwestia ładnego wyglądu, ale również bezpieczeństwa i działania różnych wtyczek. Skórki z niepewnych źródeł, albo mało uaktualniane, mogą być źródłem różnych problemów w funkcjonowaniu strony.

Tutaj jednak proponuję przetestowane skórki. A dziś dodatkowo te bardzo popularne – można prześledzić trendy i mody.

PS. Klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki!

 

X WordPress Theme

Mnogość funkcji i możliwości tej skórki… przeraża 🙂 Można zbudować wszystko, co się zamarzy. Od hulajnogi po statek kosmiczny 🙂 Ja go nie orgarniam 🙂 I jeszcze ta genialna nazwa!

 ZOBACZ>>>

Enfold – Responsive Multi-Purpose Theme

Wielofunkcyjna skórka, której twórcy obiecują, że będzie Twoją ostatnią… bo innych już nie będziesz potrzebować J Responsywna skórka, elegancka i przejrzysta. Można zrobić i sklep i bloga skierowanego do różnojęzycznych użytkowników. Sam jednak czeka na spolszczenie – może się tego podejmiesz?

ZOBACZ>>>

 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Bridge – Creative Multi-Purpose WordPress Theme

Dobry sposób na olśnienie internautów. Mnóstwo wyglądów do wyboru, przejrzysty panel admina, poszczególne elementy w pełni modyfikowalne.

ZOBACZ>>>

Salient – Responsive Multi-Purpose Theme

Sprzedajesz? Chcesz sprzedawać? Obejrzyj sobie demo szablonu i rozważ czy nie zrobić na tym szablonie swojego sklepu. Nowocześność i przejrzystość. Aha i nie zapomnij o produktach J

ZOBACZ>>>

BeTheme – Responsive Multi-Purpose WordPress Theme

Sama ilość gotowych do użycia  layotów robi wrażenie – 98! Do tego wiele układów treści, pełno funkcji, które łatwo wykorzystać, gotowych widżetów. Może posłużyć do różnych celów, stworzenia różnych stron.

ZOBACZ>>>

 

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: