Szablony WordPress – kwiecień 2016 r.

Przedstawiam kolejny zestaw z nowymi szablonami do WordPress, które pojawiły się w sklepie TemplateMonster – jednego z liderów w tworzeniu gotowych rozwiązań dla stron internetowych. Opisane motywy zawierają wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia tak hobbistycznych, jak i profesjonalnych stron www.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Live Demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Motyw dla czasopisma naukowego

W przypadku, gdy chcesz mieć w Internecie czasopismo, podany motyw spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Przede wszystkim ten produkt jest rozpowszechnia na licencji GNU GPL wersji 3.0. Po drugie, można go łatwo modyfikować dzięki wizualnemu edytorowi. No i na sam koniec – motyw zawiera wszystkie potrzebne do tworzenia czasopisma opcje.

ZOBACZ>>>

Motyw dla biura architektonicznego

Ten elegancki motyw zaprojektowany w ciemnych barwach jest przeznaczony dla szerokiej gamy stron internetowych związanych z projektowaniem i budownictwem. Motyw jest w pełni responsywny, dzięki czemu nie trzeba tworzyć osobnej wersji mobilnej swojej strony, aby była ona poprawnie wyświetlana na urządzeniach mobilnych. Templatka jest zbudowana z wykorzystaniem bloków testowych kontrastujących z ciemnym i jasnym tłem, co idealnie podkreśla różne typy treści.

ZOBACZ>>>

  

Motyw dla studio projektowego

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Studio Light – to funkcjonalny motyw zasilany przez Cherry Framework 4 i wzbogacony Bootstrap. Dzięki temu z jednej strony jest szereg funkcji dla profesjonalnej strony, z drugiej – strona jest responsywna i dopasowuje się do rozmiaru i rozdzielczości ekranu. Motyw jest przyjazny SEO i prosty w dostosowaniu.

ZOBACZ>>>

Motyw Doradca finansowy

Ten motyw jest stylowym, bogatym funkcjonalnie i łatwym w użyciu rozwiązaniem m dla portalu biznesowego. Jest zasilany przez Cherry Framework, dlatego można go szybko zainstalować i dostosowywać do własnych potrzeb za pomocą opcji „Przeciągnij i upuść”. Na stronie dostępny jest suwak o pełnej szerokości pozwalający przekazać odwiedzającym ważne informacje.  Niektóre bloki układu są podzielone wizualnie i zawierają obrazki, wideo i tekst. Paczka z motywem zawiera wszystkie pliki do szybkiej modyfikacji projektu.

ZOBACZ>>>

Motyw biznesowy

Podany motyw biznesowy jest  responsywny i przyjazny dla SEO. Jego projekt łączy w sobie styl, prostotę i funkcjonalność, jest wykonany w jasnych kolorach i przyciąga uwagę klientów firmy. A dzięki dostępności PSD i obrazków o wysokiej rozdzielności projekt strony można zmieniać według własnych potrzeb.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Szablony WordPress – kwiecień 2016 r.”

  1. Bardzo fajne motywy. Spodobał mi się „doradca finansowy” i myślę, że nadawałby się na wizytówkę firmy.

    Orientuje się Pan może czy można otrzymać FVAT za zakup szablonu?

Leave a Reply

%d bloggers like this: