Szablony WordPress na licencji GPL 3.0

Dzisiaj skórki WordPress WordPress na licencji GPL 3.0.   Użycie tej licencji dla użytkowników oznacza,  że motywy mogą być przebudowywane i dostosowywane do tworzenia dowolnej liczby stron internetowej. Oprócz licencji GPL, przedstawione poniżej motywy są responsywne i kompatybilne z wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Zawierają także Live Customizer, dzięki czemu zmienić wygląd strony można za pomocą wygodnego edytora wizualnego wbudowanego w WordPress. No i przy zakupie motywu dostaniecie niezbędną dokumentację i możliwość wsparcia technicznego dostępnego. 

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Zobacz live demo zobaczysz działanie każdej skórki!

 

Motyw na temat sportu motorowego

Za pomocą podanego motywu można stworzyć w pełni funkcjonalny portal sportowy czy blog hobbistyczny na temat sportu. Projekt templatki wygląda stylowo i młodzieżowo, a dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji można szybko zmodyfikować ją nie do poznania. Oprócz funkcjonalnego Live Customizer motyw zawiera wbudowane widgety, które znacznie rozszerzają jego opcje. Np. Facebook, Instagram, Twitter, chmura tagów, wsparcie MailChimp, kalendarz itd.

Motyw jest optymalizowany według zasad SEO, a więc nie potrzebuje dodatkowych korekt kodu.

ZOBACZ>>>

Motyw dla agencji projektowej

Klienci przed zamówieniem odpowiednich usług zwracają uwagę na wygląd strony, zwłaszcza gdy chodzi o agencje projektowe… Na podstawie projektu można ocenić profesjonalizm projektantów, a więc ocenić jakość oferowanych usług. Dlatego ważne jest, aby projekt był nowoczesny, stylowy i spełniał oczekiwania klientów.

Przedstawiony motyw jest dobrym rozwiązaniem do tworzenia stron zajmujących się projektowaniem stron www. Autor szablonu wykorzystuje blokową strukturę, aby przyciągnąć uwagę klientów na oferowane usługi i najważniejsze aktualności. Wielki suwak, kolorowe obrazki dodają świeżości i czynią stronę ciekawą dla użytkowników. 

Motyw zawiera szereg gotowych elementów do tworzenia profesjonalnej strony, w tym kalendarz, formularz subskrypcji newslettera, formularz wyszukiwania i social media. Oprócz tego on jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Motyw dla gabinetu stomatologicznego

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

BeDenstist jest eleganckim motywem do stworzenia strony dla gabinety stomatologicznego. Chociaż na jego podstawie można też zbudować stronę biznesową o dowolnym temacie. Motyw zawiera wszystkie niezbędne do tego opcje.

Do zalet można dodać Live Customizer, pozwalający zmienić wygląd strony w wygodny sposób przez opcję personalizacji.  Oprócz tego motyw zawiera rozbudowany kalendarz, opcje mediów społecznościowych, formularz subskrypcji newslettera itd.

Motyw jest responsywny i stworzony zgodnie ze wszystkimi rekomendacjami przeglądarek internetowych.

ZOBACZ>>>

Motyw biznesowy

Przestawiony motyw będzie idealnie pasował do stron biznesowych. W jego projekcie zostały uwzględnione styl, funkcjonalność i użyteczność. Oprócz eleganckiego wyglądu, produkt zawiera szereg rozbudowanych opcji pozwalających budować profesjonalne strony internetowe.

Motyw działa idealnie ze względu na posiadanie najważniejszych wtyczek WordPress – WooCommerce bbPress, BuddyPress itd. Do tego pełnoekranowy nagłówek fotograficzny, dwa warianty układu Bloga (kafelkowy i dwukolumnowy), 4 stopki, widget ikon social media itd.

Motyw jest responsywny, dlatego będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych. Oprócz tego templatka stworzona zgodnie ze standardów W3C i rekomendacjami przeglądarek internetowych.

 ZOBACZ>>>

Motyw dla stron typu nowości

Jeśli poszukujecie gotowego motywu do tworzenie dużej strony z mnóstwem treści – motyw Bit News idealnie do tego pasuje. Przedstawiony motyw zawiera dużo rożnych opcji, pozwalających w szybki sposób stworzyć funkcjonalny blog i w prosty sposób zarządzać nim.

Ten motyw jest oparty o Bootstrap, dlatego będzie wyglądać świetnie podczas przeglądania na popularnych przeglądarkach internetowych. Oprócz tego on jest wyposażony w web czcionki Google, posiada wbudowane opcje social media i jest przyjazny dla SEO.

Dzięki rozbudowanym opcjom Live Customizer, dopasowanie motywu do własnych potrzeb odbywa się szybko i prosto.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: