Szablony WordPress – lipiec 2015 r.

Skórki WordPress to temat rzeka, dlatego co miesiąc przedstawiam nowe propozycje. Można zobaczyć szablony WordPress, które nie tylko są praktyczne, ale również po prostu ładne. Cenię sobie tę funkcję WordPressa, że paroma kliknięciami można zmienić i wygląd strony i jej funkcjonalności.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki! Czyli jak szablon wygląda w praktyce.

Nostalgia – Responsive WordPress Landing Page

Ładna nazwa. Ale nie tylko, bo to bardzo ładna strona lądowania. I dość rozbudowana, dzięki czemu nie tylko zdobędziesz zapis na listę mailingową, ale jeszcze zdążysz przedstawić odwiedzającym siebie czy swój biznes.

Zobacz szablon>>>

HERO: A No-Nonsense Mobile WordPressTheme

Bardzo ciekawa skórka. Na pierwszy rzut oka nadająca się do projektów artystycznych, ale sądzę, że inna tematyka również będzie się ciekawie prezentować. Nie mówiąc o tym, że na urządzeniach przenośnych będzie też świetnie działać.

Zobacz szablon>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Now – Extensive WP Theme For Bloggers & Developers

Responsywna, prosta strona do zadań najprostszych, ale jednocześnie można ją zmieniać tak, żeby codziennie wyglądała inaczej 🙂

Zobacz szablon>>>

Mercy Heart – Modern Charity WordPress Theme

Strona dla fundacji, organizacji pozarządowej, charytatywnej. Jeśli zbierasz pieniądze na jakiś szczytny cel, to dzięki temu szablonowi ułatwisz to zarówno ludziom, jak i sobie. Nawet demo zachęca do klikania i wpłacania pieniędzy!

Zobacz szablon>>>

Bakery | WordPress Bakery, Cakery & Food Theme

Strona dla piekarni, ciastkarni, kawiarni, restauracji. A i pewnie blogerzy kulinarni też tę skórkę dobrze wykorzystają. Wystarczy dołożyć dobre zdjęcia i jeszcze lepsze przepisy i przepis na sukces gotowy!

Zobacz szablon>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Szablony WordPress – lipiec 2015 r.”

  1. Szkoda, ze Twoj blog jest tak mało znany 🙁 Naprawde zaslugujesz na o wiele większy, jak to mówi teraz młodziez „fejm”, niż Cię otacza, ale nic, miejmy nadzieje, ze jednak i Ty doczekasz swoich przyslowiowych pięciu minut 🙂 na pewno ja będę odwiedzal Twojego bloga coraz czesciej, bo z kazdym wpisem okazuje się on coraz bardziej interesujacy 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: