Szablony WordPress – listopad 2015 r.

Z WordPressem nie jest ważne kim jesteś i czym się zajmujesz. Zawsze znajdziesz odpowiedni szablon, który nie tylko cieszy oko, ale także będzie skuteczny w zdobywaniu klientów i czytelników. Oto kolejny wybór spośród wielu pięknych skórek.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki!

Roadie – Professional One Page Music Theme

Zajmujesz się muzyką? Ten szablon jest prostszy w obsłudze nawet od gitary basowej! Chcesz zamieszczać swoją muzykę, zdjęcia, video i wspomnienia z upojnych nocy z fankami? Wybierz tę skórkę, którą polubią również Twoi fani. A jeśli ich jeszcze nie masz, to wykorzystaj go do ich zdobycia.

ZOBACZ>>>

Political WordPress Theme – FrontRunner

Zawsze są jakieś wybory. Polityk powinien posiadać swoją profesjonalnie wyglądającą stronę. Dzięki niej, nawet jeśli nie ma nic do zaoferowania, będzie wyglądało jakby miał J Z tego szablonu mogą też skorzystać całe partie polityczne różne inne organizacje. Przejrzysty, responsywny, skuteczny.

ZOBACZ>>>

Myblogger – Responsive WordPress Blog Theme

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Blogowanie to zajęcia milionów. Każdy może blogować, choć oczywiście nie każdy będzie czytany czy oglądany. Aby zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w blogosferze, przetestuj ten szablon. Ładny jest, skubany!

ZOBACZ>>>

Pinar Hotel – WordPress Booking Template

Masz hotel albo hostel lub schronisko? Ale ludzie o tym nie wiedzą? Daj się znaleźć w sieci. Gdy szukam hoteli, to nie będę ukrywał, zwracam uwagę również na stronę www. Gdy jest brzydka, to również hotel wydaje mi się jakiś taki nie tego, nawet jeśli ma 20 gwiazdek… W tym szablonie Twój hotel będzie wyglądał jeszcze lepiej, niż w rzeczywistości.

ZOBACZ>>>

Pitch – A Theme for Freelancers and Agencies

Freelancer? Albo prowadzisz agencję super-hiper-duper kreatywną? Głupio mieć straszącą ludzi stronę… Z tym szablonem możesz mieć profesjonalną stronę, która będzie wyglądać jak szyta na miarę dla Ciebie czy Twojej firmy.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

One Comment

  1. Jan Kamiński

    „Z WordPressem nie jest ważne kim jesteś i czym się zajmujesz”. W WordPress ważne jest co umiesz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.