Szablony WordPress – luty 2015 r.

Tuscany – Restaurant Shop Creative WordPress Theme

Masz restaurację, bar, pub lub inny tego typu przybytek. Obejrzyj ten szablon. Responsywny, łatwy w konfiguracji. Być może nawet nie wykorzystasz wszystkich funkcji! A co ważne oczywiście, spodoba się Twoim klientom.

Zobacz>>> 

 

Anthe WordPress

 

Jeśli chcesz prosty i przejrzysty szablon, a jednocześnie w pełni funkcjonalny, to ten szablon będzie w sam raz. Możesz mieć stronę lądowania, bloga czy bardziej skomplikowaną stronę. Wszystko sobie prosto dostosujesz w tej responsywnej skórce.

ZOBACZ>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Vozer – Multi-Purpose Responsive Prestashop Theme

 

Zgodnie z nazwą. Responsywny szablon. Ładny sklep dla każdego, nawet tych bojących się i nietechnicznych:) Bo chociaż panel administracyjny jest mocno rozbudowany, to równocześnie jest łatwy do opanowania. Na tym szablonie można mieć sklep z dowolnymi produktami.

ZOBACZ>>> 

Admiral Tumblr Theme

Nie zapominam o blogerach, na przykład takich, którzy lubią Tumblr. Ładnie estetycznie, przejrzyście, zdjęcia prezentują się wyjątkowo korzystnie, ale oczywiście miejsce na tekst również jest 🙂

ZOBACZ>>> 

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

5 odpowiedzi na “Szablony WordPress – luty 2015 r.”

  1. Ciekawe szablony, z nich wszystkich najbardziej mi podoba się ostatni, ale oczywiście każdy ma własny gust 😉
    A na początek polecam zacząć od czegoś darmowego – często funkcjonalność jest taka sama jak w przypadku płatnych szablonów, a kilka złotych zostaje w kieszeni.

  2. W mojej ocenie drugi z szablonów prezentuje się najlepiej. Wygląda na to, że Google ostatnio stawia na strony responsywne. Pora na dostosowanie się do wymagań.

    • Tak, najlepiej jeśli strona jest responsywna, bo inaczej od razu spada w wynikach wyszukiwania na urządzenia mobilne.

Leave a Reply

%d bloggers like this: