Szablony WordPress – luty 2015 r.

Tuscany – Restaurant Shop Creative WordPress Theme

Masz restaurację, bar, pub lub inny tego typu przybytek. Obejrzyj ten szablon. Responsywny, łatwy w konfiguracji. Być może nawet nie wykorzystasz wszystkich funkcji! A co ważne oczywiście, spodoba się Twoim klientom.

Zobacz>>> 

 

Anthe WordPress

 

Jeśli chcesz prosty i przejrzysty szablon, a jednocześnie w pełni funkcjonalny, to ten szablon będzie w sam raz. Możesz mieć stronę lądowania, bloga czy bardziej skomplikowaną stronę. Wszystko sobie prosto dostosujesz w tej responsywnej skórce.

ZOBACZ>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Vozer – Multi-Purpose Responsive Prestashop Theme

 

Zgodnie z nazwą. Responsywny szablon. Ładny sklep dla każdego, nawet tych bojących się i nietechnicznych:) Bo chociaż panel administracyjny jest mocno rozbudowany, to równocześnie jest łatwy do opanowania. Na tym szablonie można mieć sklep z dowolnymi produktami.

ZOBACZ>>> 

Admiral Tumblr Theme

Nie zapominam o blogerach, na przykład takich, którzy lubią Tumblr. Ładnie estetycznie, przejrzyście, zdjęcia prezentują się wyjątkowo korzystnie, ale oczywiście miejsce na tekst również jest 🙂

ZOBACZ>>> 

Więcej szablonów>>>

5 Comments

 1. Libetias

  Ciekawe szablony, z nich wszystkich najbardziej mi podoba się ostatni, ale oczywiście każdy ma własny gust 😉
  A na początek polecam zacząć od czegoś darmowego – często funkcjonalność jest taka sama jak w przypadku płatnych szablonów, a kilka złotych zostaje w kieszeni.

 2. Dominik

  Ciekawe te szablony ale ja się zakochałem w divi i chyba już nigdy nie zmienię

 3. Respon

  W mojej ocenie drugi z szablonów prezentuje się najlepiej. Wygląda na to, że Google ostatnio stawia na strony responsywne. Pora na dostosowanie się do wymagań.

  1. Przemysław Pufal

   Tak, najlepiej jeśli strona jest responsywna, bo inaczej od razu spada w wynikach wyszukiwania na urządzenia mobilne.

Leave a Reply

%d bloggers like this: